Jezero Smoluća

Moderator/ica:emin

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:
Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la adi » 13 tra 2010, 09:33

Jesam li ja bio ovdje? Rado bih iznio utiske ali se nista ne sjecam <valjanjeodsmijeha> <adipiva> . Eto ja cu krenuti od nepodmitljivih sudaca <djed> , hvala jos jednom na postenom sudjenju a jos vise na extra druzenju. Tetak Zaim, sta reci mislim da je o tetku vec sve receno, uglavnom niko vise osim njega nece nista organizovati <valjanjeodsmijeha> . Druzenja extra, bar meni <adipiva> , jedina zamjerka mom kolegi iz boxa, mogao si malo vise vremena provoditi uz stapove :twisted: . Steta sto nas je vrijeme malo zeznulo, ali tjesi opet u usporedbi sa snjegom koji je mene i Senada docekao na Karauli u povratku. Bilo je fakat odlicno (jedino mi je falio moj hercegovac) i drago mi je bilo da sam usput mogao pomalo Muceta uvesti u neke tajne saranskog ribolova. Posebno priznjanje za meni omiljenju ekipu, koja je uostalom i osvojila priznanje fair play i taj karakteristicni pogled u daljinu. Meni licno najveca nagrada je to sto sam bio bolji od "hajvan hecima", mada mi i onaj veliki pehar lijepo stoji <championvanja> (moj Seha jes slatka piva iz njega). Cestitke Adi i Robi na pobjedi uz napomenu da sam ih pustio ovaj put da osjete slast pobjede, slijedeci put nema oprastanja <valjanjeodsmijeha> . Vidim Soha i ti si ko Senad imo 5 iz lektire, za razliku od mene koji nisam vican peru nego stapu (Muce naucucu te jos toga no sikiriki) pa cu ipak vama prepustiti pisanje. Eto jos jednom veliko HVALA svima, bilo je fenomenalno i dajte da ovo sto prije ponovimo.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija


Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la soha » 13 tra 2010, 10:12

SalkoS je napisao/la:Pozz svim sarandzijama i onima koji vole da "posmatraju" druge kako love ribu.Hvala za nezaboravno druzenje,potrudicu se da dobre vibracije sa Smoluckog jezera prosledim i u Srbiju.Vidimo se uskoro ponovo na vodi,BISTRO,
SalkoS
Dobro nam dosao na forum SalkoS, i ja se nadam da se akb vidimo uskoro na vodi, BISTRO

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la soha » 13 tra 2010, 10:20

adi je napisao/la: Vidim Soha i ti si ko Senad imo 5 iz lektire, za razliku od mene koji nisam vican peru nego stapu (Muce naucucu te jos toga no sikiriki) pa cu ipak vama prepustiti pisanje. Eto jos jednom veliko HVALA svima, bilo je fenomenalno i dajte da ovo sto prije ponovimo.
Nisi ti jos mene imao prilike vidjeti, a mozda je i bolje tako, jer da sam se takmicio mnogi bi se pitali sta onaj ciko radi. Navadio bih se tolko ribe, da bi sljedecih mjesec dana imao nocne more <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> pa s obzirom da sam humanista morao sam voditi racuna o mentalnom zdravlju ostalih, tako da sam odustao od takmicenja <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la adi » 13 tra 2010, 14:26

Evo nadjoh par na mobitelu
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 13 tra 2010, 16:43

SalkoS je napisao/la:Pozz svim sarandzijama i onima koji vole da "posmatraju" druge kako love ribu.Hvala za nezaboravno druzenje,potrudicu se da dobre vibracije sa Smoluckog jezera prosledim i u Srbiju.Vidimo se uskoro ponovo na vodi,BISTRO,
SalkoS

Salko sta bi, nadjel Ti svoj stap sto ti je riba odnijela ili si zaboravio da si ga trazio uopste ? :mrgreen:

Muci , sta si rekao sponzorima, koje si mjesto osvojio ? <championvanja> <valjanjeodsmijeha>
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!


Avatar
feeder
Đinđi-rinđi
Postovi:135
Pridružen/a:04 stu 2009, 09:37
Lokacija:Tuzla
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la feeder » 13 tra 2010, 18:35

Bistro svima...

Senade, poslao sam ti DVD postom. Kad dobiješ i pregledaš javi jel ok da mogu skinuti sa kamere.

Smoluca 2010....Drama..... <adipiva> <adipiva> <adipiva> <adipiva>

SalkoS
Početnik
Postovi:5
Pridružen/a:12 tra 2010, 22:21
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la SalkoS » 13 tra 2010, 23:08

nasao ,nasao stap nego kako,?i to sa ribom,steta sto nije mogla da udje u zvanicnu konkurenciju...
poderali bi sve ha h <djed> a

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la senad » 13 tra 2010, 23:35

SalkoS, jesi li ti Salko S ili S alkoS :mrgreen:
Abd, sljedeci put cu vam se i ja kao Mali natovariti na platformu i ne mrdam.Ovaj put mi sudjenje zeznu druženje.
Pozdrav, i vidimo se ovo ljeto :wink:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
AdiR
Gledač u daljinu
Postovi:240
Pridružen/a:07 pro 2009, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la AdiR » 14 tra 2010, 20:20

IZ MOG COSKA
Bistro prijatelji,
Evo da se I ja malo oglasim kao predstavnik jedne od najsarmatnijih ekipa zastupljenih na takmicenju I da postavim par slicica. Na prvom mjestu da se zahvalim organizatorima na ideji da takmicenje traje 48 sati a ne 72 , jer u suprotnom pisac ovih redova ne bi bio u mogucnosti da dise a kamoli da pise.
Na nase najomiljenije jezero smo dosli u cetvrtak ,kasno popodne iskljucivo zato sto ja nisam neki ranoranioc , malo popricali sa Edom, Sohom ,Senadom I Adijem , malo cumurali I zaspali zeljno ocekujuci zvuk sirene auta,marke Citroen.
Jutarnji zrijeb :o :o nam je dodijelimo poziciju 7, sa izuzetnim smjestajnim kapacitetima( vidi sliku). Sa pocetkom takmicenja smo se pridruzili ostalim ekipama u , kako Soha pjesnicki rece, razdjevicavanju Smoluce , doduse mi sa nesto laksom artiljerijom . E ovdje bi da malo zastanem … nesto nisam siguran da mi se to bombardovanje narocito svidjelo , ali nije bitno za ovu pricu.Mozda je to prilika za novu temu – da li Smoluca, relativno mala voda, moze podnijeti tu artiljeriju I je li mozda tako nesto kontraproduktivno?
Ali kako rekoh, o tome mozda nekom drugom prilikom.
Predstavnici drugih ekipa su pokusali da unesu nemir u nase redove glasnim hrkanjem I drugim vrstama zvukova u nasem boxu( vidi sliku), ali smo stoicki to izdrzali I ono sto smo zacrtali to smo I ostvarili – na kraju prvog dana dijelili smo izvrsno 6 mjesto ( 5 ekipa nije nista uhvatilo kao ni mi).
Vjerovali smo da ce nam subota podariti neki ulov, ali avaj – nista. Shvatili smo da mozemo iskoristiti to vrijeme otvarajuci oci mladjim kolegama sa pozicije br 8, nasim dragim Gracanlijama tako da je to spoznavanje istine potrajalo do ranih jutarnjih sati. Usput smo, cisto da speremo prasinu iz grla, malo pijuckali.
Vece sa subote na nedelju nije donijelo ama ni jedan bip, mada sam zeljno ocekivao da iskusam svoje nove signalizatore .Takmicenje se zavrsilo a nas dvojica nismo imali ni udarca sto nam je pomoglo da imamo izuzetan procenat od 100% - ni jedan udarac al ni jedan promasaj za razliku od drugih ekipa.
Sve u svemu nije ni bitno.Upoznali smo divne ljude, prave zaljubljenike u prirodu, proveli dva nezaboravna dana I zavrsili takmicenje samo sa jednom mislju – kad cemo opet? I opet…U ova teska vremena, ovakva druzenja zasluzuju samo rijeci pohvale I nista vise. Hvala puno jos jednom organizatorima, vrhunskim sudijama, gazdi Edi koji je ucinio sve da obezbjedi sto je moguce bolje uslove, svim kolegama po stapu I tako dalje I tako dalje.Normalno,posebno hvala I Zajki ,jer je ucinio sve da se ova ideja pretvori u djelo a to nije ni malo lako u njegovim godinama I sa njegovom kilazom.
Bistro svima, vidimo se sto prije
AdiR I SalkoS
DSC00513.JPG
DSC00521.JPG
DSC00520.JPG
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
slika

Avatar
AdiR
Gledač u daljinu
Postovi:240
Pridružen/a:07 pro 2009, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la AdiR » 14 tra 2010, 20:31

Evo jos malo slicica
DSC00523.JPG
DSC00515.JPG
DSC00526.JPG
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
slika

Avatar
AdiR
Gledač u daljinu
Postovi:240
Pridružen/a:07 pro 2009, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la AdiR » 14 tra 2010, 21:31

i konacno tri prvoplasirane ekipe, bravo majstori
DSC00527.JPG
DSC00525.JPG
DSC00524.JPG
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
slika

Avatar
ado
Šampion proljetne "Smolućijade 2010"
Postovi:105
Pridružen/a:28 lis 2009, 20:19
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la ado » 15 tra 2010, 00:18

Kao sto AdiR rece ostaje samo jos jedno pitanje kad cemo opet? <idila>

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la soha » 15 tra 2010, 01:28

gajba pive ko pogodi o cemu enko razmislja
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la Seha » 15 tra 2010, 12:04

"koda cu se usrat" !? <valjanjeodsmijeha>
slika

Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 15 tra 2010, 12:12

Ma konta covjek koliko je Adi proveo minuta na poziciji sa njim i da li da dijele nagradu ili da njemu ide sve! <valjanjeodsmijeha> <championvanja>
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Jezera”