Saranska oprema

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
adem93
Piskaralo
Postovi:294
Pridružen/a:05 srp 2009, 13:13
Lokacija:Srebrenik|Spionica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Saranska oprema

Post Postao/la adem93 » 25 kol 2012, 15:49

Bistro raja evo mene opet nakon godinu dana :D
Prije dva dana kupio sam 2 stapa Daiwa
slika
i neke 2 Shimanu Aero GT6000 masine
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2qlYvdd3CKQ[/youtube]
slika
ali mi se ne svidjaju lose su al to i sama cijenaa kaze pa sam mislio ih zamijeniti ako mognem pa mi treba vase misljenje gledao sam Pen slammer velicina je oko 4000
http://www.fishingkaki.com/forum/files/penn_360_321.jpg
ili Shimanu exage 4000 slika ili neku trecu predlozite u planu mi je jos jedan stap s masinom i rod pod pomoc i jedna inf dali neko ima da zivi u blizini Stuttgarta i dali ima neko pritno jezero gdje se moze platiti samo izlazak ? pomoc i hvala


scorp
Prava Štela
Postovi:128
Pridružen/a:23 ožu 2010, 12:32
Lokacija:Breza
Kontakt:

Re: Saranska oprema

Post Postao/la scorp » 26 kol 2012, 11:19

Uzmi Shimano BBLC i rijesio si se za sva vremena

Avatar
adem93
Piskaralo
Postovi:294
Pridružen/a:05 srp 2009, 13:13
Lokacija:Srebrenik|Spionica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Saranska oprema

Post Postao/la adem93 » 26 kol 2012, 15:41

mah prvelika mi je i ta interesuje me dali bi odgovarala velicina 4000? i koja je bolja pen slammer ili shimano exage i kakve su za saranski ribolov ? pls treba da mijenjam ali cekam odgovor strucan pls

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Saranska oprema

Post Postao/la Seha » 27 kol 2012, 15:09

Ja sam nedavno uzeo shimano exage 10.000. Ok masinka za relativno malo love, ako ti nesmeta sto nema baitrunner.
Ako se zelis ozbiljno zadeverat saranskim ribolovom poslusaj scorpa uzmi najveci "mlin" sto mozes. :wink:
slika

Avatar
adem93
Piskaralo
Postovi:294
Pridružen/a:05 srp 2009, 13:13
Lokacija:Srebrenik|Spionica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Saranska oprema

Post Postao/la adem93 » 27 kol 2012, 19:33

Ma ne mislim nista posebno ali nista ni klasicno daiwa stapici 3 libre 3,6 dugi 3 masine i rod pod sa senzorima to onako kad odem na jezero rijeku itd znaci dobra masina .hvala seha

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi, mašinice, stalci za štapove”