Saransko jastuce-preporuke

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ribar87
Početnik
Postovi:5
Pridružen/a:04 ožu 2014, 17:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Saransko jastuce-preporuke

Post Postao/la Ribar87 » 06 ožu 2014, 18:04

Zdravo raja,skoro sam uzeo cormoranovo jastuce za sarana pa kad sam dolazio na smolucko jezero Gazda edo mi ukaza na to da je saransko jastuce malo i da trebam vece za ubuduce,sad me zanima ima li se gdje uzeti kakvo fino jastuce 100x80 a da nije bas neka paprena cijena jer mi se ne isplati uzimati sta skupo jer slabo i idem u ribolov a uskoro idem vani pa cu sebi od tamo donijeti stagod...Ili recimo ako je neko sebi sam pravio(snajder mu sasio) dali ce me pustiti s tim da pecam jer nije to neka nuklearna fizika napraviti to,a nema neku specificnu ulogu pa da se na neki specijalan nacin pravi,ustvari sluzi samo da se riba prilikom vadjenja udice i slikanja ne povrijedi(malo se deblje napravi da riba udobno lezi)...hvala na svakom savjetu <titinpionir>


Avatar
roba
Šampion proljetne "Smolućijade 2010"
Postovi:122
Pridružen/a:11 pro 2009, 21:28
Lokacija:Živinice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Saransko jastuce-preporuke

Post Postao/la roba » 07 ožu 2014, 00:24

Drug koliko znam kod arse u barakudi i u ribo sportu imaš solidne jastuke po odprilike 60km. ija imam takav i služime već šesta ili sedma godina. Bolje ti je to nego da praviš svašta. Bistro

Ribar87
Početnik
Postovi:5
Pridružen/a:04 ožu 2014, 17:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Saransko jastuce-preporuke

Post Postao/la Ribar87 » 07 ožu 2014, 19:55

hvala na odgovoru druze,mozes mi samo reci gdje je ta barakuda?
Bistro i tebi :grin:

Ja bi uzeo i ako ko ima polovan kakav...

Isko
Početnik
Postovi:12
Pridružen/a:20 kol 2013, 14:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Saransko jastuce-preporuke

Post Postao/la Isko » 08 ožu 2014, 12:18

Nije to vise barakuda, sad je CarpWorld :P A evo ti njihova stranica tu imas sve informacije.
http://www.carpworldbh.com/index.php?op ... 1&Itemid=4
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi, mašinice, stalci za štapove”