Gdje se mogu kupiti?

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Gdje se mogu kupiti?

Post Postao/la senad » 17 tra 2009, 16:16

brašno od jetre (govedje)
brašno od krvi (govedje)
riblje brašno (rot barsch)
brašno od škampi
Ovo pitanje sam dobio u mailu, pa ako ima ko od kolega da zna gdje se ovi artikli mogu kupiti i koja im je cijena, neka postira odgovor ovde.
Hvala i bistro!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gdje se mogu kupiti?

Post Postao/la Seha » 17 tra 2009, 22:19

Ma vidim ja sta vidim ode i ti Senade u sarandzije........... :D
Lafo neko trazi informacije ......... Haj priznaj da si poceo i ti "rolat" :wink:

Ja i Adi smo pokusavali na vise adresa u BiH naci ove i jos neke komponente za izradu boilia ali bez uspjeha. Uglavnom bi nas gledali kao da trazimo svemirski brod i jos kad mu kazes da to koristimo za izradu mamaca za sarane :shock:
U Hrvatskoj nije problem al kod nas bogami tesko da se nadje bilo sta od navedenih komponenti.
Ja sam musterija i za konjske palete. (prehrambeni dodatak za trkace konje) ...... Adi idemo li na Butmirsku ergelu ovo ljeto ja cu ih pitat :mrgreen:
slika

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Gdje se mogu kupiti?

Post Postao/la adi » 17 tra 2009, 22:50

Moze al samo zajedno, ja ne pusim foru vise :lol:
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gdje se mogu kupiti?

Post Postao/la senad » 17 tra 2009, 22:53

Seha je napisao/la:...... Haj priznaj da si poceo i ti "rolat" :wink:....
Ma "rolam" ja odavno, ali u rizlu :mrgreen:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gdje se mogu kupiti?

Post Postao/la Seha » 18 tra 2009, 10:49

Nije rijec o skobalju "uozbilji se" :D

U trgovinama "zadrugama" gdje se kupuje prehrana za stoku moze naci dosta interesantnih vrsta brasna koji su vise nego dobri ( u odredjenom omjeru) za izradu boilia..
Adi sacekaj mene nista bez sakoa i aktovke :wink:
Jos kad se pojavimo sa onim kraljem svih Roma na njegovoj kociji dace nam sve samo da se sklonimo sa ergele.
slika


Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Re: Gdje se mogu kupiti?

Post Postao/la ZANDER » 19 tra 2009, 10:31

Senade izdajico varalicara ode ti u "PENZIONERE" hahahahhaha znaci ni vijagra vise ne pomaze kad nabavljas saransku opremu :lol: :lol: :lol: :lol: .

Salim se :D

Nemam to u programu,ali cu da potrazim daj mi napisi koju kolicnu trebas 1 ili 2 tone ili nesto manje :mrgreen:

Bistro ti od Zande!
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mamci i prihrana”