Mala pomoc za jednog smotanog pocetnika

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
bosko_buha
Početnik
Postovi:10
Pridružen/a:26 svi 2012, 21:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Mala pomoc za jednog smotanog pocetnika

Post Postao/la bosko_buha » 14 vel 2013, 12:20

E ovaj mi je problem:
Moj frend i ja smo pokusali praviti boile al to nije licilo ni na sta eheheh pa bih zamolio od iskusnih sarandzija da mi kaze kako napraviti boile od A do Z jer mi je malo skupo davat za boile mjesecno 100 km.
Da mi je napraviti neku boilu na koju cu primamiti brkana pa bi ja mozda i kupio lovne boile na kraju krajeva.
pa ako moze neko da dadne par savijeta za pocetnicku boilu kako se pravi ili neke linkove...

Hvala unaprijed :-)


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mala pomoc za jednog smotanog pocetnika

Post Postao/la Seha » 14 vel 2013, 12:49

Imas cijelu proceduru na pocetnoj stranici u vijestima ja mislim pod reportaze.
Ili pogledaj ovu malu skolu pravljenja boili
Zavisi koliko cesto lovis i koliko boilia trosis, ako nemozes ekonomski pokriti lov boiliama ja bi ti savjetovao da lovis partiklima tipa kukuruz slanutak itd. Sigurno ces imati bolje rezultate nego da napravis niskobudzetnu boiliu kojom se sarani nece htijeti hraniti.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XyVg58nfNqo[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BnLGFUNJkro[/youtube]
slika

jale123
Početnik
Postovi:6
Pridružen/a:06 tra 2014, 20:07
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mala pomoc za jednog smotanog pocetnika

Post Postao/la jale123 » 11 tra 2014, 21:20

lovim sarana preko 20 godina i evo par savjeta:ne moras praviti boile da bi sarana ulovio,samo gubis vrijeme.Kupi plutajuce boile od ananasa i banane ruke ti nece smrdit kad dodjes kuci.Za primamu koristi kuhani kukuruz i neku mjesanu hranu.Saran kad trazi hranu kukuruz ga najvise privuce,koristi boile 14 mm ili 16 mm,vece ne.Moje kolege godinama love sarana na boile bacajuci 100 tine kila u vodu mjesecno i ja ih jos uvjek otresam pecajuci na kukuruz .Ja u principu najvise lovim sarana na boile u decembru i tad mi najbolje radi zato,za 5 dana u decembru sam ulovio 21 sarana,najmanji je 1,5 kilu imo najtezi 11 kila na boilu ananas 14 mm

Zikoni
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:17 sij 2014, 11:08
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mala pomoc za jednog smotanog pocetnika

Post Postao/la Zikoni » 10 kol 2014, 02:32

Jale druze,
Na kojim vodama pecas na anans i bananu ako nije tajna?

Pozzz

jale123
Početnik
Postovi:6
Pridružen/a:06 tra 2014, 20:07
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mala pomoc za jednog smotanog pocetnika

Post Postao/la jale123 » 15 kol 2014, 21:21

na ananas i skopex pecam na svim vodama bilo jezero ili rijeka.Lovim na dunavu u jednoj luci na jezeru,sad sam bio na Plivskom jezeru i na boilu ananas Pop up sam jednog sarana ulovio 3 kile i 2 izgubio na boile skopex Pop up 10mm,zav primamu sam koristio kukuruz secerac iz konzerve i sitnu hranu sa aromom jagode

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mamci i prihrana”