Ciglansko jezero -Jelah

O šaranskim vodama, kako iz Bosne i Hercegovine, tako i iz cijelog regiona

Moderatori/ce:adi,Seha,emin,enko

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Ciglansko jezero -Jelah

Post Postao/la @ldin » 17 svi 2011, 13:56

opa i pastrmke , baš ste se podrudili , sve pohvale . Zanimljiv riblji fond, za svakoga po nešto :grin: Vremena i volje imam , samo da još vremenske prilike posluze , al ja se svakako nadam da ću do kraja maja ( danas je 17. ) uspijeti da se organizujem i da dođem baš da otpecam . Pozelio sam ribu ufatit' i ono da ćeifinim i odmaram, bez gužve i puno ljudi . Jel' bude vikendom guzva i kakva je situacija radnim danima ...
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!


Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ciglansko jezero -Jelah

Post Postao/la tare » 17 svi 2011, 19:01

kad smo dosli Sajdo i ja,znaci subota,samo su je na jenoj poziciji bila 2 covjeka,sarana ganjali...

Avatar
Durdubak
Haman Štela
Postovi:49
Pridružen/a:05 ruj 2010, 15:27
Lokacija:Tešanj
Kontakt:

Re: Ciglansko jezero -Jelah

Post Postao/la Durdubak » 17 svi 2011, 20:41

Obicno vikendom bude vise ribara.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Šaranske vode”