Ramsko Jezero

O šaranskim vodama, kako iz Bosne i Hercegovine, tako i iz cijelog regiona

Moderatori/ce:adi,Seha,emin,enko

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
carptu
Početnik
Postovi:2
Pridružen/a:01 lip 2012, 11:43
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ramsko Jezero

Post Postao/la carptu » 13 ruj 2014, 15:55

Bilo kakve informacije o ovom jezeru i gdje se lovi saran.Sada sam gledao neke slike na Pik-u,prodaje se vikendica Fenomenalno
Ako neko ima iskustvo sa ovog jezera nek se javi <ribarcina> <ribarcina>


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ramsko Jezero

Post Postao/la Seha » 14 ruj 2014, 15:27

Super voda, fantasticna priroda, krajolik i velike ribe. Saran se lovi na svim terenima, a narocito od sela Varvara do Manastira Scit.. Tu su potopljenje livade u zalivima i malo plica voda nego u ostatku jezera. Bistro
slika

jale123
Početnik
Postovi:6
Pridružen/a:06 tra 2014, 20:07
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ramsko Jezero

Post Postao/la jale123 » 15 ruj 2014, 20:02

super voda,jedino sto ima malo drveca oko jezera.Prosli mjesec je radio saran do 2 kile,ko nije zabacio nije ni uhvatio.Moglo se dnevno ulovit 10 -tak sarana.Ima ga i krupnog,pa sam i ja tamo na godinu akö Bog da gost,..kamp,satori,raja,rostilj,piva,ribolov,kupanje ima li sta bolje,....Bistro

carptu
Početnik
Postovi:2
Pridružen/a:01 lip 2012, 11:43
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ramsko Jezero

Post Postao/la carptu » 16 ruj 2014, 06:04

Hvala Vam na informacijama Ja sam tamo ako bog da u oktobru samo da vrijeme posluzi koliko toliko...Nadam se da ce bit uspjesno
<4546> <adipiva>

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Šaranske vode”