Uvoz plovila u BH !

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
emporio
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:27 lip 2014, 23:53
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Uvoz plovila u BH !

Post Postao/la emporio » 04 pro 2014, 00:10

pozdrav svima ..

evo moj prvi post :)

zanima me kupovina camca od 5 metara , nesto kao fishermen , sa dosta mjesta i komandama sa volanom , motor vec imam suzuki 30 hp, trazio sam malo kod nas ali nisam nista slicno nasao , a da je cijena realna ..
dok sam u italiji na stranici nasao bas ono sto me zanima za nekih 1000-1800€
eh sad kako to ide , znam za auto kad sam dovlacio iz njemacke odjavis ga skroz i uzmes tablice crvene do bih i na granici prijavis za carinu ..

da li je neko od vas mozda dovlacio plovilo i kako to ide ?

pozdrav iz tuzle


Avatar
mokeSA
Prava Štela
Postovi:121
Pridružen/a:07 ruj 2014, 20:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Uvoz plovila u BH !

Post Postao/la mokeSA » 01 tra 2015, 19:44

Pitaj u Kapetaniji oni znaju.. <titinpionir>

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Čamci i pente/motori”