Zimski saran

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Zimski saran

Post Postao/la Seha » 01 ožu 2008, 20:44

Vala Amire i bilo ti je vrijeme! Takve vode imas pred nosom a ti ni habera... :wink:
MIrza care znas i sam kakva je situacija na ovoj vodi........ Igla u plastu sijena je blago receno..
Aih jedva cekam ovo ljeto pa da se opet skupimo negdje i Amir je vruca musterija za sac, verige, rostilj a dipovacemo rakijom iz "njegove basce". :wink:
slika


Amir
Pravo piskaralo
Postovi:419
Pridružen/a:19 lip 2006, 21:28
Lokacija:Austrija
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zimski saran

Post Postao/la Amir » 02 ožu 2008, 00:19

valja :lol:

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Zimski saran

Post Postao/la Mujacic Mirza » 02 ožu 2008, 11:44

Bistro i tebi Amire kako ide u austriji nadzel se vremena za ribolov.
Da bude stretno i bistro na pocetku sezone.Meni nema do maja. tek tada idem na odmor.
Vec sam poceo da sanjam kako zamaram, opasne me vec krize hvataju.
Prosli put kada sam bio kod kuce je bila zima , sva jezera bila okaovana ledom, a nije mi bio cejf smrzavati se na rjci i ganjati bjelu ribu.
Zivio i bistro.

Amir
Pravo piskaralo
Postovi:419
Pridružen/a:19 lip 2006, 21:28
Lokacija:Austrija
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zimski saran

Post Postao/la Amir » 03 ožu 2008, 07:00

Hvala na cestitkama Mirza i ja tebi samo debele zelim.I sam kriziram ali se nadam u ovom mijesecu cu krizu preboljeti.Imam informacoije saran radi na Dunavu a vremena moram naci.Boilie se suse sve je spremno.Ova zima nije bila duga i hladna tako da je saran radio jos pocetkom fefruara na Dunavu ali samo preko noci.Ranijih godina je obicno bilo u martu da se prve ribe hvataju.Sjecam se da sam najranije uhvacenog sarana na Dunavu imao 03.marta ali evo sada je sve drugacije.U planu je skori izlazak na vodu pa cu vidjeti mozda se i obradujem.

Avatar
haso ribar
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:04 sij 2010, 20:18
Lokacija:DOBOJ ISTOK,SPREČA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zimski saran

Post Postao/la haso ribar » 31 sij 2010, 14:21

evo mojih šarančića :D ulovljenih u Bosni&Hercegovini naravno
slika

slika

slika

bistro Svim Bosancima pozz iz australije


Žiko
Štela
Postovi:69
Pridružen/a:16 pro 2009, 10:42
Lokacija:Ljubljana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zimski saran

Post Postao/la Žiko » 31 sij 2010, 14:41

Pozdrav svima,

evo i ja de se malo javim, u Januaru sam odradio dvije kampanje jednu na jezeru Tribalj kod Cirkvenice, a durgu sam odradio na reki Mrežnica, pošto me zajebava stavljanje slika na forum bi vas zamolio da mi netko to malo razloži, a više o kampanji na jezeru Tribalj si pogledajte na linku pod temu NOVOSTI, AKTUALNO(novoletna kampanja na jezeru Tribalj) :)
http://www.procarper.com/

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zimski saran

Post Postao/la montana » 31 sij 2010, 15:51

Za stavljanje slika imas na saranskoj temi "Sta da radim" gdje sam i ja pitao, a Senad i drugi su to objasnili na dobar nacin. Bistro
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zimski saran

Post Postao/la senad » 31 sij 2010, 16:10

Bistro, Žiko!
Možeš sve slika i text sto imas poslati meni na bistrobih@gmail.com pa cu ja postaviti i srediti.
Sad sam pogledao ovo na linku, prevedi mi text i posalji na mail pa da ga postavim na stranicu kao reportazu, a slike cu skinuti ja sa linka.
Bistro!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Tehnike i sistemi”