Sve O saranskom ribolovu na jednom mjestu

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
_dexter_
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:28 stu 2010, 15:50
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Sve O saranskom ribolovu na jednom mjestu

Post Postao/la _dexter_ » 30 stu 2010, 15:55

Podavno sam naletio na jednu zanimljivu knjizicu o saranskom ribolovu,autor je Kresimir Kuri djelo se zove Moderni saranski ribolov, pa evo bujrum svima, nadam se da ce vam ovo donekle uprostiti sitnice vezane za ovu vrstu ribolova ))))))


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sve O saranskom ribolovu na jednom mjestu

Post Postao/la senad » 30 stu 2010, 16:45

Dexter, hvala ti na tome sto si zelio podijeliti ovo sa nama, medjutim, morao sam skinuti ovaj link.Naime, mi imamo dogovor sa Kurijem da bude dopisnik ribolovačkog časopisa "Bistro BiH" koji je u fazi pripreme i realizacije, i ne bi bilo fer od nas sa ovog foruma da na ovaj način plasiramo njegovu knjigu koja će se najvjerovatnije rekalmirati u časopisu.
Izvini što sam obrisao, ali je to jednostavno etički potez gdje ne želimo izgubiti Kurija kao saradnika, a ni iskorištavati njegovo autorsko djelo.
Znam, da je u pitanju neko drugi (ko nije uključen u realizaciju časopisa), vjerovatno bi link ostao, i koliko god bilo licemjerno što nešto može, a nešto ne, pokušaj razumjeti opravdanost brisanja linka.
Jos jednom, izvini i nemoj se ljutiti.
Bistro!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
_dexter_
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:28 stu 2010, 15:50
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sve O saranskom ribolovu na jednom mjestu

Post Postao/la _dexter_ » 30 stu 2010, 17:34

senad je napisao/la:Dexter, hvala ti na tome sto si zelio podijeliti ovo sa nama, medjutim, morao sam skinuti ovaj link.Naime, mi imamo dogovor sa Kurijem da bude dopisnik ribolovačkog časopisa "Bistro BiH" koji je u fazi pripreme i realizacije, i ne bi bilo fer od nas sa ovog foruma da na ovaj način plasiramo njegovu knjigu koja će se najvjerovatnije rekalmirati u časopisu.
Izvini što sam obrisao, ali je to jednostavno etički potez gdje ne želimo izgubiti Kurija kao saradnika, a ni iskorištavati njegovo autorsko djelo.
Znam, da je u pitanju neko drugi (ko nije uključen u realizaciju časopisa), vjerovatno bi link ostao, i koliko god bilo licemjerno što nešto može, a nešto ne, pokušaj razumjeti opravdanost brisanja linka.
Jos jednom, izvini i nemoj se ljutiti.
Bistro!
ma nista, uredu je,nisam bio upoznat sa tacnom situacijom..... :wink: :wink: :wink:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Tehnike i sistemi”