Lov na deverike

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Lov na deverike

Post Postao/la senad » 26 tra 2009, 10:13

Sarandzija je napisao/la:A standardno u ocekivanju sarana, javla se deva. 4.250kg je bilo a sad je sigurno malo teza......Prosle godine mi uzela na Vrutku a unazad nekoliko godina nitko nije vidio deverike na jezeru. Nema ih puno kod nas to je sigurno
U svakom slučaju, komadina i po.
Čestitke.
Da ponovim zbog Šehe - 4 kilograma i 250 grama :wink:
Ne znam da je prijavljena veća.Bilo je nešto u avazu, sa kilažom tu negdje, ali velicina ni ublizu.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov na deverike

Post Postao/la Seha » 26 tra 2009, 23:35

Senade ja sam za to da ovakvi kapitalni ulovi objedine u jednu fotogaleriju i tako napokon dobijemo i mi kao i ostali normalan svijet listu rekordera..
Za sada imamo sarane amure stuke deverike itd.
Uz svaku sliku sa ribom trebalo bi stajati:ime sretnika clan tog i tog udruzenja, voda na kojoj je uhvacena, tezina, duzina, mamac i ostale pojedinosti eventualno glede pribora..
Sve slike gdje je vidljivo izivljavanje nad ribom bi trebalo ignorisati znaci iskljucivo fer i korektno slikanje na vodi .......... Nikakve ves masine i bojleri u pozadini toga smo se vec zasitili..
slika

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov na deverike

Post Postao/la senad » 27 tra 2009, 13:51

Onda da napravimo ovde na forumu jednu temu gdje će biti ti rekordi, ali da slike pohranimo na server, a ne na image i ostale host stranice?
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
a_elvir
Haman Štela
Postovi:59
Pridružen/a:17 lis 2007, 10:55
Lokacija:Zivinice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov na deverike

Post Postao/la a_elvir » 08 tra 2010, 16:39

Evo jedne i od mene, noc je bila pa je slika losa a nisam imo ni vagu(cca 3 kg), odmjerio sam je spram stapa pa kad sam doso kuci izmjerio to na stapu sa metrom, bila je duga nekih 60-65 cm.
Za Basigovacko jezero je prava kapitalka i koliko sam upoznat da do sada nije upecana veca na tom jezeru.
slika
-... .. ... - .-. ---

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov na deverike

Post Postao/la zlaja » 08 tra 2010, 23:05

Bistro Elvire , da li u tom jezeru ima grabljivica i koji?


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov na deverike

Post Postao/la Seha » 09 tra 2010, 11:43

Bistro Elvire cestitke na lijepoj "devi".. Sad ce i kod mene krenuti pa se nadam kojoj fotkici.

@ Zlaja ima soma i stuke koliko je meni poznato.. Nema druge nego da odvojimo par dana i provjerimo populaciju ;)
slika

Avatar
a_elvir
Haman Štela
Postovi:59
Pridružen/a:17 lis 2007, 10:55
Lokacija:Zivinice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov na deverike

Post Postao/la a_elvir » 09 tra 2010, 16:11

Tako je Seha, stuke i soma ima, som se rjedje lovi.
Duboka je voda negdje oko 33 metra, nek me Admir ispravi akogrijesim jer nekad ljetos smo ga sondirali, pa je potesko doci do nekog znacajnijeg ulova.
-... .. ... - .-. ---

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ribolov ostalih vrsta riba na dubinski sistem”