zečije krzno

Moderatori/ce:emin,zlaja

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
zečije krzno

Post Postao/la rusko » 13 sij 2010, 12:12

Tražim zečija krzna (cijela) za vezanje mušica. Kod mene prodaju samo one već isječene "strips"... nigdje da nađem kompletno krzno, pa ako neko od vas zna gdje bi se moglo nabaviti ili ako imate za prodati koje, javite se!
slika slika


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: zečije krzno

Post Postao/la montana » 16 sij 2010, 06:55

Ima kod mene. Maske sa usima, osisano krzno sa tijela, glave i usiju, u raznim bojama, a ima i pakovana paleta boja... Mogu ti vidjeti sto treba
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: zečije krzno

Post Postao/la rusko » 16 sij 2010, 14:15

montana je napisao/la:Ima kod mene. Maske sa usima, osisano krzno sa tijela, glave i usiju, u raznim bojama, a ima i pakovana paleta boja... Mogu ti vidjeti sto treba
Veliko hvala Montana... Imam i ja mogucnost da nabavim te maske sa usima i dubbing krzno... nego, treba mi ovakvo kompletno krzno sa tijela:

slika

Da mogu sam isjeci komad koji mi odgovara... To je za onog pesa sto sam ubacio na temi o lovu mladica...
Ovi sto imaju sajt sa kojeg sam ubacio ovu sliku izgleda da prodaju, ali mi se ne javljaju... Moracu izgleda krznare maltretirati...
slika slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: zečije krzno

Post Postao/la montana » 16 sij 2010, 16:10

E onda si i ti zaglavio ko i moj drug Dzevad iz Krupe. Kad se vracamo iz ribe moramo stati pored svake satrane zivotinje, jos mi nije jasno posto je on lovac. Svi lovci idu na neku plemenitu divljac, a moj drug na neke sitne Diznijeve junake. Raspitaj se kod nekog lovca, da ti ostavlja krzno, ili ako imas uslove uzgoji zeceve. To je najlakse, a mozes ih farbati urazne nijanse.

Imam jednu pjesmicu: " U lov sad idem ja, da ranim zeca dva..." (iz crtanog filma Dusko Dugousko)
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Potražnja”