BISTRO

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la hero » 27 ruj 2006, 00:05

extra ideja edibe i ja sam prvi na kojeg mozete racunati sto se tice medija
Bistro BiH NTV Hayat


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 27 ruj 2006, 07:45

Svaka cast na ideji!!!
Ja sam u principu za sve aktivnosti koje ce djecu odvuci od ulice i zadimljenih rupa. Jedino se bojim masovnosti obzirom da vecina roditelja misli da je Fly fishing nesto preskupo.

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la edib » 27 ruj 2006, 14:36

Bas iz tog razloga sto svi misle da je to preskupo treba pokazati da vide .Mozda bi mogli ponuditi i nekoj firmi da se reklamira tako sto ce doci na takmicenje i iznijeti svoje ponude ( nadam se i ponesto i pokloniti najmladjim musicarima ) . Oprema za musicarenje nije nista skuplja nego za ostale vrste sportskog ribolova , pokazimo javnosti pa neka sami uporede . Treba i pokazati da ova vrsta ribolova i nije veliki bauk . 8)

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

KLOKOT

Post Postao/la edib » 01 lis 2006, 12:04

U subotu je odrzano takmicenje na rijeci KLOKOT . Takmicara je bilo 14 a vrijeme izmisljeno za ribolov . Lovljene su vecinom (skoro sve ) kalifornijske pastrmke i to 40 do 50 cm . Ovo je bilo moje prvo takmicenje i ribolov na toj rijeci pa sam svoje neiskustvo platio tracenjem vremena na izbor musice . Najbolju lov je bio na krejicu zuckastok trupa i svijetlih krila i to na udici br 18 . Ocekivao sam :? nesto drugo jer je pustena riba i 99 posto kalifa , iznenadilo me je da je tako brzo pustena riba postala selektivna . :?
Domacini su bili ljubazni a sudenje zadovoljavajuce . Jedini komentar je izostanak dosta musicara . IZGLEDA DA JE OPET NEKO NATEZANJE I PREPUCAVANJE , PA DOKLE LJUDI .
PORUKA SVIM BUDUCIM ORGANIZATORIMA :!: :!: :!:

Bude li i dalje ovakva organizacija i bojkot , ostat ce te bez ucesnika pa se sami takmicite . Nas ne mozete privuci takvim postupcima , sjedite za stol i sve razrjesite i dogovorite . Volio bih da se SAVEZ BIH ribolovaca oglasi po ovom pitanju i pomogne u rjesavanju .

B I S T R O :)

Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la hero » 01 lis 2006, 20:13

Ma kakav crnisavez moj Edibe da je to takmicenje bilo negdje da se klape dnevnice i ostalo i dosli bi a ovako ko sisa sve takmicare i zaljubljenike ne samo u fly nego u bilo kojoj disciplini.
Bistro BiH NTV Hayat


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 02 lis 2006, 07:15

Povlacim se od svih komentara vezano za takmicenje!

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pozdrav svim

Post Postao/la edib » 02 lis 2006, 14:51

Zaista mi je zelja da se sto vise ribolovaca ukljuci u komentarisanje a ne da samo cute i masu glavama .Cutanje je znak odobravanja (mozda im odgovara ovako ) . Mozda ja grijesim sto pisem ali volim ribolov i imam uslove da lovim sve vrste riba ( musicarenje , varalicarenje , plovkarenje , lov sarana ) i zelim da sportski i fer ribolov prevlada . Vjerovatno i iz SAVEZA citaju komentare pa ljudi pisite vasa misljenja i zapazanja . :)
Kako da saznamo pravo stanje na vodama ako cutimo i sve cuvamo ne znam za koga .
Pisite vasa iskustva o muhama i ponasanju riba .
BISTRO 8)

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 03 lis 2006, 07:38

Kao sto sam vec rekao da se inace ne takmicim tako nisam ni kompetentan za osudjivanje pojedinaca iz saveza ili sudija, a upravo to i treba, pokazati prstom ko i sta radi i nek procitaju svoje ime bar ovdje. Kao sto si primjetio, svi ovdje osudjujemo ponasanje pojedinaca i njihovih poltrona, doduse pod drugim temama.
A sto se tice ostalih tema vezano za musicarenje jednu temu sam vec zapoceo u topicu o pravljenju musica pa bujrum :wink:

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

KUC KUC IMA LI KOGA

Post Postao/la edib » 04 lis 2006, 15:36

Nesto ste se umirili . Da li je neko bio u ribolovu i kakvi su komentari . Sad je umjetnost i uzitak loviti lipljena , kad pada sitna muha . Spremam se za SANICU u subotu ili nedelju . Riba radi od 09 do 15 h otprilike i vrlo je oprezna . Prijatelji su bili na RIBNIKU i nisu bas ulovili puno riba , nisu imali pravu musicu .
Pisite . B I S T R O 8)

Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la hero » 07 lis 2006, 00:04

pozdrav edibe ja sam ti se sad dao u snimanje sto vise emisija da imam rezervu za zimu jer sam prosle pravo nadrljo po onoj hladnoci tako da ti obilazim sve moguce terene, ovih dana radim varalicarenje i sarana, a zimi cu ostavit da radim samo mladicu eventualno smudja.
Bistro BiH NTV Hayat

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

POZDRAV

Post Postao/la edib » 07 lis 2006, 17:47

Lipljen se lovi do 31 12 i moze se napraviti jako lijepih snimaka i kad je snijeg . U decembru se moze snimati i pastrmka kad pravi trla i mrijesti se po plicacima , snimi i to .
Sad je dnevna dozvola kako cujem u Kulen Vakufu na reviru 25 KM i to samo za ribolovce sa BIHACKOM dozvolom . Nisam za to da se BiH ribolovci klasificiraju po mjestu izdavanja dozvole . U Ribniku je ista za sve BiH ribolovce 25 KM .
Pisi ako ima nesto interesantno

Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la hero » 07 lis 2006, 23:08

ovih dana sam radio Salakovacko jezero bilo je extra. Za kulen vakuf znam , kad smo bili razgovarali smo o cijenama i kako je na drugim revirima, koliko su posjeceni i koliko treba obicnom covjeku novaca da recimo dodje iz sarajeva da lovi na tom reviru, izgleda da im je doslo do mozga da sa onakvom cijenom nemogu nista napraviti a to sto su sad uradili to je bas bezveze.
Bistro BiH NTV Hayat

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 09 lis 2006, 08:07

To sa cijenama dozvola na pojedinim revirima nije nikako uredu. Imam osjecaj da neki ljudi zele kompenzirati dobit od posjete reviru preko domacih posjetilaca sto nigdje u svijetu nema!!!

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

izvjestaj SANICA

Post Postao/la edib » 12 lis 2006, 14:59

Sanica je izvrsna za ribolov . Riba lijepo radi na mravka 20 i to krupni komadi a boje riba i boje jeseni na vodi daju posebnu toplinu i ugodjaj za oko i dusu . :D :D :D
Ne sjedite po kaficima i u stanovima vec svi u prirodu i na vodu .

BISTRO

nemam pojma
Haman Štela
Postovi:46
Pridružen/a:24 lip 2006, 22:06
Lokacija:neko tamo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

???

Post Postao/la nemam pojma » 18 stu 2006, 11:31

ima li takmicenje fly fishing
za zene? ili one samo gledaju?
hajd nadam se da vas necu sad naljutiti sa ovim! :oops:
stvarno me zanima!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”