Musicarenje vs Varalicarenje

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:
Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la angler » 11 ožu 2010, 05:12

Ako me oci ne varaju, na pola ovih woblera vidim perke <valjanjeodsmijeha>


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la montana » 11 ožu 2010, 06:40

Ne varaju, ne varaju. Jedini ovdje ko vara je ribar varalicar sto baca k'o fol varalicu, a na njoj muha??? Predlazem da se od danas termin "varalica" ne veze za dio pribora, nego za ribolovce koji se sluze ovim podvalama. Mislio sam da su to pravi vjernici varalicarenja, ali njihovo vjerovanje je ravno slici "Dalaj Lama u cevabdzinici".
Jedan bratski savjet. Ne treba vam onaj plasticni dio naprijed <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la angler » 11 ožu 2010, 18:51

montana je napisao/la: Jedan bratski savjet. Ne treba vam onaj plasticni dio naprijed <valjanjeodsmijeha>
ajoooooj.... <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la Seha » 11 ožu 2010, 19:54

Zlaja mozes mislit kako se ovim musicavim zacakli u ocima kad vide kakvu kokos kako "vrcka" u avliji..
Sve prica sa gazdom a krajickom oka "uzima mjere" kokosijoj, da opet prostis gujici. <valjanjeodsmijeha>
slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la angler » 11 ožu 2010, 20:15

A kad pricamo sa gazdaricom kokoska je u drugom planu :mrgreen:

Jedne godine (uh jest to davno bilo) sa dvojicom kolega se vracao iz Martin Broda i onako puni utisaka poslije uzivanja i mahanja negdje iza K.Vakufa pretrca pjetao preko ceste, a vrat mu...uhhhhh...koja je to bila crvena boja perja. Ovaj treci sa nama sto je bio isao je samo da gu*ica vidi puta jer je operisan od svih vidova ribolova. I sad slijedi scena k'o iz filmova. Bez ikakvih komentara i pomena o pjetlu ja kocim naglo, Meho govori "sad brzo!!!". Izlijecemo iz auta nas dvojica, a i Mehmed sa zadnjeg sjedista izleti ko tane. Trci Meho za horozom, a Mehmed na drugu stranu te ja ostah tad zbunjen. Sta bi sa co'jkom, gdje on trci. Helem, da skratim...Meho se vrati praznih saka do auta, dodje i Mehmed te ga pitamo gdje ti poce tamo trcati. "Ma prepadoste me. Mislio sam trebamo bjezati, a ni sam ne znam od cega". Meni se pupak odvezao od smjeha <valjanjeodsmijeha>


Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la AlaS » 11 ožu 2010, 20:55

angler je napisao/la:
montana je napisao/la: Jedan bratski savjet. Ne treba vam onaj plasticni dio naprijed <valjanjeodsmijeha>
ajoooooj.... <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
E moram se i ja ukljuciti u odbranu varalicara,ovo brate sto montana napisa je previse :grin: :grin:
Jedan bratski savjet od mene za varalicare pazite koje slike woblera ubacujete, ovi musicari su namazani svim bojama

i za kraj evo jedan horozan koji je spasio glavu ali ne i perije nakon susreta sa "2 musicara"
vi sami predpostavite na koga mislim
slika
slika
Bistro

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la zlaja » 11 ožu 2010, 21:53

Časne mi pionirske ja sam one voblere kupio sa fabričkim mušicama na troci nisam maltretirao ni jednog horkana a kamoli tamo neku masnu gusku kao što neka dvojica mušičavi rade ,
Ova fotka gore je čisti dokaz koliko ti mušičavi idu daleko i šta su u stanju uradit od nedužne životinjice <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la montana » 12 ožu 2010, 00:24

Kuku majko, vidi horoza-golaca. Nizasta ga kokos nije rodila nego za supu. <valjanjeodsmijeha>
Meni 'vako nije jasno kako Alas nas ruzi za perje kad nam je vazio o somovima i pilecim crijevima. Alase brate! Ima horo i perja i crijeva, a Bogami i bataka <rostilj> .

Zlaja! Mi smo uredno dali izjave o ovim dogadjajima, ali tribunal nas je oslobodio zbog nedostatka dokaza, a i napasnici su nosili maske.

Pa kaze:" Po selu perje leti, dize se strasna graja..." (Balasevic)
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la senad » 12 ožu 2010, 01:29

Samo da pozdravim veselo drustvo iz Ruskovog grada ;-)
Bas se ismijah i Anglerovom Mehmedu a i Alasovom horozu golaću, ludi ste k'o struja.
Ja sam do sutra navece u BL tako da nema nista od mene, ovo sam i ja u hotelu nafato malo wirellesa, tek da vidim je li sve na stranici pod kontrolom.
No, vidim, vi ste se oteli kontroli. :mrgreen:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la angler » 12 ožu 2010, 02:51

hahaha....ajoj mati draga vidi horoza, glat ko Tihic <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
Kao sto vidite mi smo ipak humani. Horo i dalje razdragano mase onim sta je ostalo od krila dok ga se kakav somdzija ne dokopa <djed>

Nista se ti Senade ne brini, k'o sto vidis, forum fercera u najboljem redu.....van kontrole je zato sto nikako ne uspjevamo ove varalicare preobratiti u "elitne" ribare iako nam materijal otimaju i stavljaju neku plasiku na perke.
Vela halve vela sisarka, koje li ironije. Polomise se da naprave wobler koji lici na ribicu i ukrase je sa malo perki na koje se ribe hvataju <valjanjeodsmijeha>

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la montana » 12 ožu 2010, 03:22

I ovaj horo je dokaz eko-pristupa nabavci musicarskog materijala. I mene je stari sis'o na celavo, kad bih napravio neki belaj, pa kosa narasla, a ja izasao na pravi (musicarski) put <titinpionir>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la angler » 12 ožu 2010, 09:07

montana je napisao/la: Pa kaze:" Po selu perje leti, dize se strasna graja..." (Balasevic)
U nasoj kuci uvjek, bilo je svjezeg.....materijala :grin:

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la montana » 12 ožu 2010, 09:53

A i dobre tople supice, da se okrijepi nakon izlaska iz hladne vode <francuske_sobarice> ... cuj po tri trokuke mecu na onu plasticnu igracku? Ja "onoga nakupuje, ima svakakvih boja, pa poskidam trokuke i dam sesrinoj maloj, da se dijete igra... <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la rusko » 12 ožu 2010, 10:28

Sto ste ga pustili a da ga niste oderali? Meni je juce na sajmu covjek pokazao kako se od koze moze dobiti fina mustra za tijelo kukca... :grin:
slika slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la angler » 12 ožu 2010, 11:28

montana je napisao/la:A i dobre tople supice, da se okrijepi nakon izlaska iz hladne vode <francuske_sobarice> ... cuj po tri trokuke mecu na onu plasticnu igracku? Ja "onoga nakupuje, ima svakakvih boja, pa poskidam trokuke i dam sesrinoj maloj, da se dijete igra... <valjanjeodsmijeha>
Najzanimljivije su djeci one sa zveckom. Valjda ih zato i prave :mrgreen:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”