700 maraka za put od guzice do glave

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
Buca
Haman Štela
Postovi:56
Pridružen/a:11 lis 2006, 16:33
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Buca » 11 lip 2007, 15:33

Upravo tako,lagano procitas i skontas o cemu se radi.
Onaj ko ne zna da ulovi mladicu taj je i ne moze prodati,a tih sto znaju da je ulove nema puno,dakle. krug se suzava,dods jos par selekcija,izbacis neke likove i ne ostane puno sumnjivih....

Seha,taj bojkot je dobra ideja,al nema od toga vajde,vecina ribolovaca ce otici na bilo koju komercijalnu vodu uopste ne razmisljajuci o tome kako su ribe tu dospele,jedini uslov je da "veliki" tu plivaju.


alar
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la alar » 11 lip 2007, 15:34

JA SAM BUCU MALO PGRESNO SHVATIO I MISLIM DA CE ON TO MENI OPROSTITI.ALI JA SAM UBJEDEN DA JE TOGA KOD NAS SVE MANJE JER LICNO SAM NA SVOJOJ KOZI OSJETIO DA NIJE KAO PRIJE I DA SE RIBA NE LOVI KAO NEKAD.A NEKAD JE BILO KAKO I KOLIKO KO HOCE.DOSLO JE VRIJEME PRAVIH LJUDI I PRAVIH RIBO CUVARA BAR NA BOSANSKO KRUPSKOJ OPSTINI JOS JEDNOM IZVINJENJE BUCI

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 11 lip 2007, 15:40

Sto vise pisemo // pricamo o tom problemu garantujem da ce u vecine iskrenih ljubitelja prirode proraditi savjest.A ako bojkot uspije svi oni koji kupuju ribu morace okrenuti stranicu i vratiti se na ribnjake gdje regularno plati kg ribe + PDV i od toga cijela zajednica ima korist a ne samo pojedinci.
slika

Avatar
Buca
Haman Štela
Postovi:56
Pridružen/a:11 lis 2006, 16:33
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Buca » 11 lip 2007, 15:57

Alar, nema frke...
Ko voli Unu taj je i meni drag....

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 11 lip 2007, 16:17

Ovo je vec intimno ! :wink:
slika


Avatar
Buca
Haman Štela
Postovi:56
Pridružen/a:11 lis 2006, 16:33
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Buca » 11 lip 2007, 16:26

E vala, Djuro, ne gine ti kupanje,samo ako te nadjem na nekoj sedri :D

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 11 lip 2007, 16:30

:lol:
Nemoj vristacu ! :lol:
slika

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Post Postao/la Mujacic Mirza » 11 lip 2007, 17:47

Amir je napisao/la:Evo da i ja sta kazem kad sam vec tu.Mislim da se ovaj zove Caro a ne Coro ali nije bitno nego da ne dodje do zamjene ljudi.Emir mi je poznat a za Nermina cujem prvi put.
To se samo kod nas moze desiti da se predstavlja javno i bez stida da se nesto ukradeno poklanja.Nermin se htio dobro prodati ali hvala bogu ima ljudi koji ga znaju pa nam istinu napisu.Mozda je malo parica zaradio(neposteno) ali nije ni svijestan sta je s tim izgubio.Uvijek je bilo izroda pa i ovo je jedan takav.
Kad skonta bit ce mu kasno ali mu ovo ne treba zaboraviti.
Amire da upravusi , ja sam se malo zeznuo u pisanju da taj nerko tj. serko se prestavlja kao brat od Emira Caro sto je dovodio jedne godine grupu njemaca da love na modracu , nema sta da se kaze sve je bilo tada sportski odradzeno , sve ribe su vracene neozljedzene.
AliLi sto se tice ove vode odakle je nerrko-Serko ukrao ribu pa je prodao Pelagicevu .

STO JE NAGORE taj Nerko -SERKO je poceo opet da lovi na istoj vodi samo na kojoj mu je bila izdata zabrana , samo sto sada to radi u pojacanom sastavu sa tim ljudima sto su kupili ribu i svojim ribarskim parterom s kojim se takmici Almirom iz sarajeva. . Ova voda je bila stoga tajna i cuvana (ja sada nisam dole pa nemogu nista ni uciniti)
Ali izgleda para radi svugdje jer je otpoceo lov na kapitalce , posto voda krije velike ribe i ljudi sa novcima iz pelagiceva su to saznali od Nerke -Serke pa su mu oni i sredili ponovo da lovi na toj vodi nebili im donio jos koji komad , a ovaj zasto da ne zaraditi jos sta usput.
Samo ovaj put lovi tj. krivolovi sa prijateljima iz pelagiceva nebili ubrzali proces prebacivanja ,odnosenja tj. kradze veliki riba u svoje jezero .
Asvi znate zasto kao sto neko rece na forumu dabi privukli sto vise ribara sa velikim ribama.
Jako zalosno , pokusao sam da nesto promjenim , ali sada je kasno lov je otpoceo, vlika imena (tj. ljudi sa parama) i novci su usli u igru i skinuli barijere zabrane ovom Serki na ovoj vodi. ZALOSNO...
Jedino sto necu sebi nikada oprostiti , zasto sam vjerovao ovom Nerki-SERKI pa ga doveo na ovu vodu i sa direktorom ovog preduzeca u kojem su vlasnistvu ova jezera sredio mu dozvolu prvi put. jermi je tada bio obecavao da ce vracati ulovljene ribe i da je on sportski pravi sarandzija hvaleci se bratovim imenom (Caro Emir) . Nisam mogao ni sanjati nastace ovo izaci. Inormacija dasu zapoceli odlov juce je stigla mi od prijatelja takodze ribara koji je tu grupu vidio juce na jednom od ovih jezera , na bivsem povrsinskom kopu bistarac sicki brod.
Ljudi jako zalosno , mozda sam bio skeptican ali nisam mogao izdrzati da ne podjelim sa vama ovu tuznu istino o ribo profiterima. :cry: :cry: :cry:
Kao sto Amir rece ovo netreba zaboraviti.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 12 lip 2007, 07:22

Hmmmmmmm..
slika

Amir
Pravo piskaralo
Postovi:419
Pridružen/a:19 lip 2006, 21:28
Lokacija:Austrija
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Amir » 15 lip 2007, 14:48

Ljudi cudo!
Ove nase korektne kolege sarandzije sto su svakoj serpi poklopac bili na ovu temu se ne oglasise.Cudno.
Ja,ja...

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Post Postao/la Mujacic Mirza » 15 lip 2007, 19:14

Amir je napisao/la:Ljudi cudo!
Ove nase korektne kolege sarandzije sto su svakoj serpi poklopac bili na ovu temu se ne oglasise.Cudno.
Ja,ja...
Amire pogledaj u rubrici BEZ REGISTRACIJE

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pozdrav.

Post Postao/la senad » 15 lip 2007, 19:18

Više ne pišite o preprodaji šarana, tema je gotova, svi ste rekli što ste imali i ovo više ne vodi ničemu.Samo razvlačite kao kakvu sapunicu i ponavljate se.Svako ima svoje ubjeđenje šta je ispravno a šta ne i mi pišući ovde na forumu i prepucavajući se ne možemo nikome nametnuti svoje lično mišljenje.Tema gotova i brišem postove na tu temu!
Poziv moderatorima da brišu postove ako se nastavi pisanje o kupoprodaji šarana.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”