Meni se vec ogadilo....

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Buca
Haman Štela
Postovi:56
Pridružen/a:11 lis 2006, 16:33
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Meni se vec ogadilo....

Post Postao/la Buca » 17 lip 2007, 10:44

Seha rece da je da dobrom putu da mu se saranski ribolov ogadi,meni se vec ogadio o,a 7-8 godina,a sve zbog "MODERNIH SARANDZIJA",no to nije
tema.
Povukla me ove (zakljucanje)rasprave,a narocito izjave u stilu "sta ima veze sto je prebacen,barem ce tu doziveti duboku starost",pa ljudi moji to
je PERVERZIJA,hoce doziveti duboku starost (na takvim vodama je to saranima glavni zadatak,pa mora nesto da se peca),al ce dok ne dozivi tu
starost jedno 16 miliona puta biti uhvacen i pusten,i ko zna koliko hemije ce proci kroz njega.pa da zna sta ga ceka taj saran bi uzeo pistolj i uoucao se...
Crko bi da nisam ovo napisao,a adminima na volju,ako ce banovati,brisati,
zakljucavati...


stuka
Haman Štela
Postovi:35
Pridružen/a:21 lip 2006, 19:45
Lokacija:daleko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la stuka » 17 lip 2007, 12:09

Slazem se. Ali mene ustvari nikad nije ni zanimala ta utrka za "kapitalcima" i rekordima, itd. Licno mi je jednak, ako ne i veci, izazov upecati neku rijetku ribu na lokalnim jezercima koje mozda vise i nema u tom jezeru...Citava mistika u ribolovu je pitanje: Ima li te ribe ovdje i kolika li je :?: Cinjenicom da znas da ta i ta riba pliva tu ispred tebe po meni kvari dosta te mistike/uzbudjenja!? Ali i ribara, kao i drugih ljudi, ima razlicitih pa je ocigledno nekome i to "cejf" pa je na svom mjestu da postoje jezera kao Pelagicevo i sl. Ali meni to, iskreno receno ,izgleda vise kao(sto Seha rece) pecati u zoo vrtu...

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pozdrav.

Post Postao/la senad » 17 lip 2007, 20:20

Necu, Buca, ni prvo, ni drugo, ni trece.Rekao si, hvala bogu nisi crkao, ali nemojte više o ovome, svi smo sve rekli.
Bistro.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
macak
Haman Štela
Postovi:40
Pridružen/a:11 ožu 2007, 11:58
Lokacija:München
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la macak » 19 lip 2007, 20:54

Ja bih nesto jos rekao.Nemoramo sve da vidimo crno.Znate ono o casi do pola punoj.Optimista vidi tu casu pola punu a pesimist pola praznu.Pa pokusajmo to sve vidjeti pozitivno.Nije bilo mrtvih riba a onih koji bi sa njima nesto "radili" znaju da ih se promatra pa ce vjerojatno u buducnosti biti bolje sto je ustvari uspjeh.A kad se izadje na vodu pa vidi zora a voda lijepa nemoze biti ljepsa,pa tko bih mogao prestati pecati...Mislite pozitivno i uzivajte na vodi i zaboravit ce te probleme bar na trenutak.Bistro
samo je pitanje vremena....

Avatar
macak
Haman Štela
Postovi:40
Pridružen/a:11 ožu 2007, 11:58
Lokacija:München
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la macak » 19 lip 2007, 21:14

Pogledajte samo ovo i zaboravite sve one stvari sto nisu lijepe:

slika
slika
slika
samo je pitanje vremena....


diver
Prava Štela
Postovi:184
Pridružen/a:27 lis 2006, 23:33
Lokacija:Bosanska Krupa
Kontakt:

Post Postao/la diver » 20 lip 2007, 00:49

Bistro ribari :D
Nisam sarandzija al ove fotke zasluzuju svaku pohvalu.
Svaka cast i samo nastavite 8)
Bistro od DIVERA sa JEDNE JEDINE 8)

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 20 lip 2007, 13:43

Bogami je Macak opet u pravu.. :wink:
Posto vidim da sve puca optimizmom i pozitivom evo i ja jedan prekrasan zalazak.
Macak prekrasne slike :-ok-:

slika
slika

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Post Postao/la Mujacic Mirza » 20 lip 2007, 17:37

Ljudi preljepe slike , melem za oci.

Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la hero » 21 lip 2007, 00:05

SMRCCC STO MENI NEKAD OVAKO NESTO NE SNIMITE I NE POSALJETE
Bistro BiH NTV Hayat

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”