Ne znam gdje.....

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
pocetnik
Štela
Postovi:63
Pridružen/a:12 tra 2007, 17:51
Lokacija:Trenutno BRCKO/DUBRAVE
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ne znam gdje.....

Post Postao/la pocetnik » 11 kol 2007, 16:32

Ljudi moji ne znam jeste li ovo vidjeli ali sam nasao na jednom forumu.
Ovo je fuj... odurno...

http://www.breitbart.tv/html/2789.html


Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ne znam gdje.....

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 12 ruj 2009, 12:34

pocetnik je napisao/la:Ljudi moji ne znam jeste li ovo vidjeli ali sam nasao na jednom forumu.
Ovo je fuj... odurno...

http://www.breitbart.tv/html/2789.html

Ovo jelo se zove KRALJEVSKI SARAN!

Vidio sam ovo par puta kako pripremaju ove jadne ribe! Postoje citava takmicenja u spremanju zivih zivotinja na jelovniku i cilj je odrzati zivotinju u zivotu a pri tome joj ispeci njeno vlastito meso!

Naravno, ovo mogu samo Japanci i Kinezi, strucnjaci za kasapljenje zivotinja i samo bi njihovom bolesnom umu ovo palo na pamet!

Ja svaki puta kada ih strefi kakav zemljotres kazem: masala!
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”