2007

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Post Postao/la Mujacic Mirza » 24 lip 2007, 17:31

Svaka cast prijatelju.
vrjedilo je , cekati , nasao si im kuhinju.
samo daj pricu sa tim od metar . Doci se on ako bogda opet , sad znas gdjeje.Vidim da je banana radila,kao i uvjek , ali kladicu se daje taj veliki uzeo tiger.
Djelim tvoju radost.
Bistro


Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 24 lip 2007, 18:27

Bravo Seha Legendo,
provalio si ga ,super ribe.Kad budem u Dansku isao trebaces bi kao sonar jer vidim da si skonto sve vode . :lol:

Super ribe Seha ,cestitam i neka ti je bistro. :wink:







BISTRO DO ZANDERA!////
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 24 lip 2007, 20:43

Hvala raja.Netreba sonar Zander tvoje je sam da se akobogda dokotrljas do mene ostalo je moj problem :wink: .Nisu neki ekstra komadi ali su borci ludilo.Mjesto koje sam ocistio i prihranjivao je ovaj put bilo zauzeto pa sam lovio na dugoj obali jezera i relativno brzo sam dobio prvu ribu manji komad oko 2-3 kg pa onda red stvarno velikih jegulja od kojih je ova 1.350 bila najveca. Teren na kome sam lovio je jako zarastao u travu i morao sam brzo reagovati na udarac ribe inace bi je sigurno gubio u lomu i travi.Pored lead core materijala koristio sam 5 metara spage kako bi lakse sjekao travu ukoliko riba uspije da uleti u "dzunglu".Inace praktikujem uvjek jedan stap "za slobodne aktivnosti" .Cisto da prekratim vrijeme dok cekam sarana nekad to "s guza na guz" cekanje zna trajati jako dugo pa se ovako razbije monotonija.Mirza ovaj put nisam stavljao s vana bananu vec ostavio klasican riblji mix u kom je bilo semoline,sojinog brasna , malo nemljevenih sjemenki konoplje i sjemenki za kanarince i nakon susenja sve sam prelio sa lososovim uljem koji je sam po sebi jako dobar atraktor za sarane.Kasnije sam 2-ici ribara koji su proveli na vodi 2 dana bez ribe poklonio malo boilia i oni su u svitanje dobili 2 lijepe ribe. Posto nije bila non stop akcija uspio sam "trznuti" Adija koji je lovio na Ramskom a posto mu je zvucni signal sms poruka indentican sa njegovim alarmima mozete i pretpostaviti reakciju (:-I
Kasnije mi se javio Adi sa porukom : "hebote nasluti ti ode mi sad pravo dobar". Sve u svemu super je "opet" biti na vodi.
Pozdrav i bistro


slika
Zadnja izmjena: Seha, dana/u 02 lis 2007, 09:52, ukupno mijenjano 1 put.
slika

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la adi » 25 lip 2007, 10:00

Reakcija je bila slijedeca odskocio dva metra od zemlje i nacrtao se pored stapova i tek tad osjetio vibriranje u dzepu.Onda ja odgovorim Sehi na sms i odmah nakon toga opet signal (kontam kad prije odgovori), mrtvo hladno izvadim mobitel kad nema poruke a ponovo signal i opet pogibeljan trk kontra i imam ga ali sa druge strane nesto ko zemlja. Nakon nekih desetak minuta i desetak metara od obale samo dva tupa udarca i ode, eto nasluti mi ga Seha ali je bio veci majstor od mene, nek mu je sa srecom i nadam se vidimo se opet.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Post Postao/la Mujacic Mirza » 25 lip 2007, 17:32

enko je napisao/la:Sto izbrisa klip :cry: :cry: :cry:
Enko , Alkdis i ostali evo akoste i dalje zeljni da pogledate klip postavljen je ponovo:



Evo jos jednom direktan link za snimanje onog mog video zapisa:



http://www.sendspace.com/file/orlzwi


dole samo nadnu gdje vam pise Download Link samo kliknite na taj fai i toje to , sem sto ce potrajati malo duze.


Bistro .

Adi nedaj date zezne drugi put. treba samo biti uporan i pokusaj neki drugi fazon docice on.


Avatar
aldkis
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:18 vel 2007, 15:26
Lokacija:Rorschach Ch Bodensee/Kotorsko,BIH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la aldkis » 26 lip 2007, 18:05

prelijepa riba, mirza svaka čast.isplatilo se je sačekat download.bistro
slika
aldkis

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Post Postao/la Mujacic Mirza » 26 lip 2007, 18:21

aldkis je napisao/la:prelijepa riba, mirza svaka čast.isplatilo se je sačekat download.bistro
Hfala ljepo aldkis , zelim i tebi da imadnes ovakvi ljepi riba.

bistro.

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la enko » 26 lip 2007, 20:20

Mirza riba je extravaganta sto bi mi zenicani rekli.Svaka cast na ulovu.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 21 ruj 2007, 21:59

Idemo dalje !

slika

slika

slika

slika
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”