Smolućijada "2010"

Moderatori/ce:adi,Seha,emin,enko

Odgovori
zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Smolućijada "2010"

Post Postao/la zajko » 18 ožu 2010, 22:07

senade znaci vec se barata okvirno sa kolicinom ekipa koje ce popuniti pozicije koje imamo na raspolaganju ,jos jednom moram da kazem da je ovo prvenstveno druzenje i nesto malo takmicenja tek da se ispostuje takmicarski duh kolega ribolovaca koji to zele,kotizacija po clanu ekipe je 40 km konacna prijava ekipa i uplata kotozacije trebe da bude 28 marta gdje bi trebali da se okupimo na jezeru i da finaliziramo taj dio posla,znaci da nebude zabune ovo takmicenje je revijalnog karaktera pro forme gdje ni kotizacija niti nagrade nemamju astronomske cijene a ni poseban znacaj svrha je dobro druzenje i sirenje pozitivne energije među rajom,molim sve ucesnike da svako ponese svoj licni escajg tanjir casu itd da ne ostavljamo kamare smeca poslije nas,iz kompletnog fonda izdvaja se dio za jezero a ostatak ide na logistiku za zavrsnu festu kao i za kupovinu jednog preleznog peharcica za pobjednicku ekipu,naravno i svi pojedinci koji zele da se druze bez obaveze da pecaju mogu se ukljuciti pod istim uslovima kao iclanovi ekipa.bistro


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Smolućijada "2010"

Post Postao/la senad » 24 ožu 2010, 16:48

Samo da znate - Damir Begović, autor emisija "Bistro BiH" će doći na Smoluću u nedjelju rano ujutro da se napravi i emisija o ovom takmičenju-druženju i jezeru.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Smolućijada "2010"

Post Postao/la Seha » 24 ožu 2010, 23:56

Senade nemoj zaboraviti escajg <valjanjeodsmijeha>
Ja na zalost necu moci doci ,al skontamo se ovo ljeto pa odlovimo kao i do sad.
Zelim vam svima dobar provod i velike ribe..
Eto bas mi godra da ce Dado snimiti emisiju pa da vas mogu i pogledati na djelu ;)
Bistro Raja i cuvajte se Senada ......... (nocu obavezno uvedite lozinku <valjanjeodsmijeha> )
slika

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Smolućijada "2010"

Post Postao/la enko » 28 ožu 2010, 18:38

Kako prodje danasnji dan.Jel se zna koliko ekipa ucestvuje.Tetak ako nije problem kad ti bude zgodno da podjelis informacije sa nama

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Smolućijada "2010"

Post Postao/la zajko » 28 ožu 2010, 21:23

bistro enko jarane danas smo konacno uradili prijave svih ekipa ,ima ukupno 10 ekipa ,dvije su iz posavine tacnije orasje na savi,jedna iz tesnja ,jedna je bratimljena sarajevo zenica,i ostalih 6 su raja iz okoline,iskreno se nadam lijepom druzenju a bogami koliko ja vidim da je raja nabrijana za sam cin tamicenja iskreno nisam ni sanjo da toliko te energije ima u ljudima ,naravno ja zelim svima puno sportske srece ,i nek pobijedi najbolji ili najsretniji.bistro


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Smolućijada "2010"

Post Postao/la senad » 28 ožu 2010, 22:45

Tetak, de nam napisite satnicu.
Kad je zrijeb, kad pocinje i do kada traje takmicenje.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Smolućijada "2010"

Post Postao/la zajko » 29 ožu 2010, 15:33

senade jarane ja mislim da sam barjedno tri puta do sada napiso da se zrijebanje vrsi 9 tog aprila u 8 sahata prije podne sve ostale pojedinosti kad se nadjemo gore ,dakle jos jednom da ponovim ovo takmicenje nije ni blizu kao saurlesti ili pelegicevo ,ovo je prvenstveno druzenje ali nemam nista protiv ako preraste u neko ozbiljno saransko takmicenje,dakle senade ti i soha i zlaja ste sudijski tim koji ce se pobrinuti za sve regularnosti odnosno i neregularnosti ako ih bude od strane takmicara,poslije izvlacenja pozicija sve ekipe idu na svoja mjesta dogovorit cemo se koliko vremena treba svima da postave kampove i kad da pocne sam cin takmicenja .bistro <vozdra> <sunce> <ribarcina>

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Smolućijada "2010"

Post Postao/la soha » 29 ožu 2010, 17:50

evo da se nadovezem na tetkovo, sto se tice programa :
do 08,00 sati okupljanje i zdrijebanje
od 08,00 do 09,00 odlasci do boxova i teglenje opreme
od 09,00 do 10,00 sati uredjivanje boxova postavljanje satora itd.
od 10,00 sati na sudijski znak zvanicno starta takmicenje i tek od 10,00 sati ide i prihranjivanje tako da se zna da ne bi neko od ekipa prije poceo prihranjivati, i zvanicno je donesena odluka da se peca sa cetiri motke po ekipi, ovom prilikom puno srece od mene svim ucesnicima takmicenja i da bude BISTRO da svaka ekipa bude imala ulova...

Avatar
AdiR
Gledač u daljinu
Postovi:240
Pridružen/a:07 pro 2009, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Smolućijada "2010"

Post Postao/la AdiR » 05 tra 2010, 09:43

Bistro Carperi,

Samo mali savjet povodom naseg okupljanja.Vrijeme nam nece biti bas naklonjeno, dobro se obucite

http://www.accuweather.com/world-foreca ... A&metric=1

Pozzdrav
AdiR
slika

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Smolućijada "2010"

Post Postao/la zajko » 13 tra 2010, 16:26

bistro svim ribolovcima a posebno carperima i da obavijestim ovom prilikom jos jednom da je tamicenje u lovu sarana i amura na jezeru smoluca usprkos svim vremenskim i drugim poteskocama uspjesno odrzano,jos jednqa informacija za crpere u vremenu od 6 do 8maja u lukavcu u sportskoj dvorani bit ce odrzan sajam turizma lova i ribolova u okviru kojeg ce biti prezentovan kompletan asortiman pribora i pratece opreme za lov sarana od renomiranih svjetskih proizvodjaca kao sto su:pelzer,mainline,carpexpert,jrc,mad,fox,okuma,delkim itd na standu od preko 100 kvadratnih metara.bistroo

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”