4. MONARCH-DOK kup Dunav 2008

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dok
Haman Štela
Postovi:39
Pridružen/a:03 pro 2006, 23:08
Kontakt:
4. MONARCH-DOK kup Dunav 2008

Post Postao/la dok » 10 stu 2008, 00:00

Srdačno ste pozvani:

slika
Boze dragi jel i tebi ovako lipo


dok
Haman Štela
Postovi:39
Pridružen/a:03 pro 2006, 23:08
Kontakt:

Re: 4. MONARCH-DOK kup Dunav 2008

Post Postao/la dok » 20 stu 2008, 00:36

Danas popodne prvi trening pred kup, smuđ slabije radi preko dana, grizevi tek u sumrak, smuđevi su oko 1,5 do 2,5 kg, glava 14 i 18g, erie, mamac turbo-slotter zeleni, 11 cm, (13-icu su mi 2 puta samo svukli sa udice a bilo je i udaraca po olovnoj glavi) to me posebno veseli blobju jer se pokazalo da sitnija vibra u sad već hladnijoj vodi (+8¨C) radi! ukupno 5 konkretnih kontakata sa ribom u sat vremena !
Boze dragi jel i tebi ovako lipo

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Re: 4. MONARCH-DOK kup Dunav 2008

Post Postao/la ZANDER » 20 stu 2008, 09:14

Dok ja sam sutra oko podne kod tebe,ali prvo mi kicmu ustimaj pa onda mozemo na Dunav.Poslije ribolova kod Zabca hihihh.


Bistro i vidimo se :wink:
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”