Varalicarski kup Smoluca

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

BcRich
Književnik
Postovi:850
Pridružen/a:03 pro 2010, 16:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la BcRich » 10 svi 2011, 13:35

evo i moj broj telefona pa ako neko zaglavi u putu moze da me nazove 061 236 077 gdje i kako dalje do cilja, pozdrav bistro


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la senad » 10 svi 2011, 14:07

BcRich je napisao/la:evo i moj broj telefona pa ako neko zaglavi u putu moze da me nazove 061 236 077 gdje i kako dalje do cilja, pozdrav bistro
To se ti prepao kad si vidio kako sam objasnio, da neće niko znati naći jezero :mrgreen: :wink:

Evo ide i ovde one karte, pa ako ko ima kakvo pitanje, ili jednostavnije pojašnjenje, neka dopiše ovde, da se ne dira ona tamo tema.

slika
Ova prva slika je - od raskrsnice - skretanja sa puta Tuzla - Doboj u Lukavac, pa do crkve na kraju Lukavca sa lijeve strane - tu skrenete lijevo.
Za one kojima je ovo prvi put - od semafora do crkve cete proci pored "Binga", "Omege", preći preko pruge i onda ide na kraju crkva.Ova dionica je dugacka oko 800-1000 metara

slika
Druga slika je od lijevog skretanja pored crkve do raskrsnice na kojoj skrećete desno.Od crkve do ove raskrsnice je nekih 400 - 500 metara.Cini mi se da je skretanja poslije jedne kuće koja ima veliki podzid.

slika
Treca slika je dionica od raskrsnice do , kako sam na slikama napisao "S" raskrsnice.Ova raskrsnica je bitna jer se na njoj najlakse izgubi - čudna je pa biste je trebali skontati.Trebate ići pravo, ali je ta cesta što ide "pravo" malo (nekih 10-ak metara) smaknuta.

slika
Ova dionica od "S" raskrsnice pa do račvanja puta nema nikakvih zezancija, samo pratiti glavni put.Kada dodjete do prodavnice(granapa) i česme (jedno preko puta drugog), idete desnim putem (ima ležeće policajce).

slika
Ova dionica je isto sve glavna cesta i tu malo pazite jer ima pokoja rupa na cesti.Od granapa do jezera je 1000 do 1300 metara i na slici je nacrtano mjesto gdje je zavod.Kod zavoda skrecete desno, ustvari skrecete prema njemu, prolazite ispod zavoda makadamskim putem i nakon 200 do 300 metara sa desne strane je zelena zeljezna kapija.Prodjete kroz kapiju i spustate se na jezero.

slika
Na slici iznad je kako izgleda cijela dionica puta.
Svi vi koji dolazite na jezero, upisite u mobitele broj 061 201 620 - Adi ili 061 236 077 - Eldar, i ako se gdje izgubite, zovite, neko ce doci po vas.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

BcRich
Književnik
Postovi:850
Pridružen/a:03 pro 2010, 16:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la BcRich » 10 svi 2011, 15:04

bega anto tim
iljkic anto
begovic edin
lukavac

BcRich
Književnik
Postovi:850
Pridružen/a:03 pro 2010, 16:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la BcRich » 10 svi 2011, 15:49

karta je super,mislim da ce svi biti ok.to je to.

njaz
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:10 svi 2011, 00:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la njaz » 10 svi 2011, 17:21

Pozdrav kolege smudjaroshi <titinpionir>
Evo da potvrdim, dolazimo i Mire i ja iz Novog Sada :)


BcRich
Književnik
Postovi:850
Pridružen/a:03 pro 2010, 16:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la BcRich » 10 svi 2011, 18:16

super,njaz,drago mi je da dolazite.

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la ruba » 10 svi 2011, 20:41

Svaka vam cast i drago mi je da se sve uspijelo organizovat i sto vas ima u tolikom broju.drago mi je sto ce doci i momci iz drugih drzava.A zao mi je sto ja nemogu da budem tu na tom druzenju i zao mi je sto necu bit u prilici da upoznam mnogo vas koje poznajem samo preko ovih foruma.Bistro vam bilo,i zelim vam lijepo druzenje.MENE OBRADUJTE SLIKAMA I KOJIM VIDEO SADRZAJEM.

POZDRAV OD RUBIJA IZ HOLANDIJU
Ruba Vobleri

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la masterbih » 10 svi 2011, 20:42

Svaka cast kolege <championvanja>
njaz je napisao/la:Pozdrav kolege smudjaroshi <titinpionir>
Evo da potvrdim, dolazimo i Mire i ja iz Novog Sada :)

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la zlaja » 10 svi 2011, 21:49

zbog velike zainteresovanosti od strane kolega ribolovaca iz moga grada prijava ekipa je sljedeća:

Ekipa -Republika Zenica dobija još jednog člana pa to izgleda ovako
Sajdin,Zlaja i Tursić Samir

Ekipa-Geronimo- dobija pojačanje pa izgleda ovako
Zoka,Klis i Želka Vladisav

Ekipa- Crni Asfalt:
Senad Ibrić, Goran Berberović i Adis Hamurović

Potpuni podaci poslani Senadu <titinpionir>

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la tommylee » 10 svi 2011, 22:07

Trebam informaciju u koliko sati trebamo biti tamo da se mi možemo izorganizovati i da bismo znali kada da krenemo.
Dobro bi bilo da se utanači kad bi bila "smotra".

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la masterbih » 10 svi 2011, 22:13

Najbolje da budete tamo do 07h ujutro, a mozete i dan prije, kako god zelite.
Pocetak je u 08h

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la AlaS » 10 svi 2011, 22:15

tommylee je napisao/la:Trebam informaciju u koliko sati trebamo biti tamo da se mi možemo izorganizovati i da bismo znali kada da krenemo.
Dobro bi bilo da se utanači kad bi bila "smotra".

takmicenje pocinje u 08:00 ujutro nedjelja ,a vi ako hocete mozete i u subotu doci pa prespavati na jezeru ili u nedjelju ujutro da poranite kako vam pase ,bistro i dobro nam dosli
slika
Bistro

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la tommylee » 10 svi 2011, 22:16

Ovo mi je bitno jer moram da organizujem ekipu iz Novog Sada oni imaju baš dosta vožnje.

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la masterbih » 10 svi 2011, 22:33

Ja idem iz Minhena, a jos imam dole neke poslice i odma onda na Smolucu <jelmekotrazio>

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la masterbih » 10 svi 2011, 22:36

Ciji li ce zid da ukrasi <ribaribu>

slika

slika

P.S Bomber je stavljen da se samo vidi razlika u velicini..

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”