Online shop - FISHPRORIBOLOV.COM

O prodavnicama i Sajmovima ribolovne opreme koje/koji su vas dojmili bilo pozitivno bilo negativno.

Moderatori/ce:emin,zlaja

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Online shop - FISHPRORIBOLOV.COM

Post Postao/la tare » 27 lis 2008, 20:38

ishpro Ribolov je krenuo sa prvom prodajom prije 10 godina na tlu Kanade i Amerike.Sve proizvode nabavljamo direktno od najvecih firmi kao sto su Shimano, Rapala, Abu Garcia, Coleman, Mustad, Daiichi, Mepps, Crystal River, Spider i mnoge druge.
Oprema za lovce od najvecih americkih firmi kao i Ronilacku opremu.
Nas moto i cilj je da se prosirimo u Evropu iz koje i dolazimo, a razlog za to je da se
omoguce nize cijene cak i sa dostavom i porezom koji je ukljucen u cijenu proizvoda.
Na tlu amerike kao i zapadne evrope, kupovina "online" se povecava, danas u americi 75% kupljene robe potice sa online-shopova.
Fishpro ribolov koristi SSL tehnologiju zastite svih podataka.
Samo mala napomena - u trenutku kad pritisnete na dugme "KUPI", sistem se prebacuje na PAYPAL uplatu A MOZETE KORISTITI I KREDITNE KARTICE.
Time mi uopste ne posjedujemo vase bankovne informacije, a PAYPAL je vjerovatno sigurniji nego vasa banka.
BISTRO!......


Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Online shop - FISHPRORIBOLOV.COM

Post Postao/la tare » 27 lis 2008, 20:41

dobra stvar,al kolko sam ja vidio skupi su...eto ono gumeno cudo sto se stavi na masku pa dises na njega 25 eura :roll: :roll:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Online shop - FISHPRORIBOLOV.COM

Post Postao/la Seha » 27 lis 2008, 22:20

Haha kojeg je profila Taremozda bi to bilo knap nasem Enku. Ona mu standardna disaljka nemoze podmirit kapacitet pluca hahah. Kako ono ide Senade.. ? iIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiii Fuuuuuuu iiiiiiiii fuuuuuu "pazi Enko najlon iiii fuuuuuuuuuu......i,fu i,fu,i,fu Jarane znas kolika je zmija i gleda u mene :lol:
slika

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Online shop - FISHPRORIBOLOV.COM

Post Postao/la tare » 28 lis 2008, 12:12

Seha je napisao/la:Haha kojeg je profila Taremozda bi to bilo knap nasem Enku. Ona mu standardna disaljka nemoze podmirit kapacitet pluca hahah. Kako ono ide Senade.. ? iIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiii Fuuuuuuu iiiiiiiii fuuuuuu "pazi Enko najlon iiii fuuuuuuuuuu......i,fu i,fu,i,fu Jarane znas kolika je zmija i gleda u mene :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Prodavnice ribolovne opreme i Sajmovi opreme”