Kederi za zimu

Ovde postirajte teme koje su o ribolovnim tehnikama, priboru, sistemima i ostalim stvarima, a koje ne pripadaju u druge teme, ili su uopštene za sve teme

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
srlle
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:03 svi 2012, 19:05
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Kederi za zimu

Post Postao/la srlle » 07 stu 2013, 11:50

Zna li neko gdje se mogu nabaviti npr.babuska za zimu...Da li neko prodaje,dobavlja,i po kojoj cijeni.Ako neko zna bilo bi od velike pomoci.Hvala.pozdrav i bistro svima.


Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Kederi za zimu

Post Postao/la tommylee » 07 stu 2013, 12:50

Ako imaš gdje držati to bi ti bilo najpametnije.
ja sam kedere drržao zimi u kanti u jezeru.Kanta izbušena kao sito,ne pretjerano,dovoljn oda voda cirkuliše.Kamen na dno da potopi i svezao na kraju kanapom.Vjeruj mi skoro svi budu živi!

Avatar
Klenolovac
Piskaralo
Postovi:223
Pridružen/a:12 ožu 2012, 20:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kederi za zimu

Post Postao/la Klenolovac » 07 stu 2013, 19:08

Čudi me da se ne nađe neko ko bi ti ukrao i te kedere. Mislim, šta sve love i nose ne bi me ni to čudilo.

Ima ljudi koji ubace akvarijumsku pumpicu u bure od 200 l i drže kedere kod kuće, u nekoj šupi, podrumu, magazi...
Vidi gnjurca voda mu do koljena, kad dođe plima...

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Kederi za zimu

Post Postao/la tommylee » 07 stu 2013, 23:30

Koja budala bi išla zimi po jezeru i zagledala obalu,šala mala <valjanjeodsmijeha>
Ušuškam ja to da se ne vidi.
Jedne zime izvukao čamac na obalu,kako je bilo vode u njemu ja ubacim par kedera.Po nesreći žurilo mi se i ne stignem ih izvaditi.Voda zaledila i tako sve bilo do proljeća.
Čim je ugrijalo ja požurim da razbijem led i izbacim vodu iz čamca,za nepovjerovati svi do jednog su bili živi!!!

Sve sam ih vratio u jezero jer su preživjeli što je bilo van svake logike!

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kederi za zimu

Post Postao/la Seha » 08 stu 2013, 00:12

Ja sam sebi napravio kavez koji drzim pored camca i u koji stane bez problema 50 tak kedera. Jednom u par sedmica im ubacim par kora hlijeba.. Kavez koristim samo dok je led na rijeci jer kada ga nema nije problem uloviti koliko je potrebno.
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale tehnike, sistemi, uopštene stvari o ribolovu”