Način komentarisanja vijesti

TV emisije, časopisi, internetske stranice... hvalite i kudite, ali kudite s ciljem da iste unaprijedite - na uljudan način ukažete na eventualne greške.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Način komentarisanja vijesti

Post Postao/la senad » 15 lis 2008, 13:30

Ukoliko imate neki komentar na vijest sa početne stranice, to ćete napisati ovde i to na sljedeći način:
Naslov teme će biti naslov vijesti;
Na početku komentara ili stavite link na vijest (ako je duža) ili uradite copy-paste texta vijestii onda napišite svoj komentar.
Molio bih vas da imate "malo ručne" prilikom pisanja negativnih kritika na vijesti!
Bistro!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Način komentarisanja vijesti

Post Postao/la roko » 15 lis 2008, 20:01

da ovo nije malo prekomplikovano imenjak ....gledaj vjest pa onda nazad prođe me volja da sta i nakucam...bistro

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Način komentarisanja vijesti

Post Postao/la senad » 15 lis 2008, 22:23

Ma znam i ja da je komplikovano, ali nemam načina drugačije kontrolisati komentare na vijestima i ovde nemaju pristupa "gosti" koji mogunapisati šta im je ćeif i zakuhati.
Mene po par dana zna ne biti na stranici i dok ja dodjem i uredujem, belaj u 16.
Nadam se da ćete se navići i na ovaj sistem, komentariu vijestima su mi stvarno počeli ići na živce.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Način komentarisanja vijesti

Post Postao/la roko » 16 lis 2008, 20:02

imenjak mozel se na vjestima napravit ova caka da se moras registrovat sa ovom sifrom iz foruma ...ja sam bas amater sto se ovog tiče oko kompjutera al vidim da ce komentari nestat a samim tim i posjeta vole ljudi kad ih mozes pohvalit .....a ovi sto funtaju ako im je do toga a jes očigledno oni ce to i na forumu nastaviti .....vec ti počni nas kaznjavat čim su bezveze komentari brisi ih kao sto si uradio i zadnji put nek ove vjesti sto nemaju budala ne trpe nisu oni krivi.....izvini imenjak ako sam ti naporan al ljepo je ponekad pročitat komentar isprve ....bistro bih ma gdje da si...

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Način komentarisanja vijesti

Post Postao/la senad » 16 lis 2008, 20:24

Ne može se raditi registracija na vijestima, tj. na komentarima, pa samim tim ne postoji način uvezivanja baze vijesti sa bazom foruma.
I ja sam ti, moj Roko, levat sa informatikom, i ovo sto uspjevam uraditi je jedva i na silu.
Jedino bi moglo da se napravi da se svako ko želi posjetiti i vidjeti stranicu registruje, ali bi to otjeralo većinu raje i stekao bi se dojam da je ovo neka profitna stranica i to užeg kruga ljudi.Velika većina novih koji bi "otkrili" stranicu bi odustala od registracije, a to bi bilo bezze.
Neka onda stoji malo ovako, da se malo strasti smire.Meni je "jedan klik" vratiti komentare u vijesti, ali neka prodje koji dan da se smire strasti koje su se počele paliti na jednoj od vijesti.
Iskreno, meni jeste žao što se sve ono dešava kod komentarisanja jer komentari čine stranicu "živom", ali kako sam sto puta ponovio, negativni komentari na vijesti o ulovima koje su poslali neki ribolovci, odbijaju one potencijalne koji bi poslali svoje slike i vijesti, a izmedju komentara i lijepih slika i vijesti - ipak biram ovo drugo.
Da raja malo odsaburaju kod pisanja komentara, ne bi dolazilo do prepucavanja.Danas je, očito, najteže biti fin.
Ako i otvorim komentare, definitivno će biti žestokog brisanja i tu ću morati angažovati još par moderatora sa foruma koji će to raditi.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Način komentarisanja vijesti

Post Postao/la roko » 18 lis 2008, 23:33

ok ti znas sta ti je činit.danas smo na kopu uredili plac za ronilački klub ...al o tome kad se sve desi uglavnom probna ronjenja su napravljena guma na dnu je more a dubina nije za zajebanciju ..ono za načelnika sam sredio poslao sam dvd na kućnu adresu preporučeno ...sad je do njega ....ne može
reć da nije znao.......bistro bih ma gdje da si.....

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Način komentarisanja vijesti

Post Postao/la Seha » 19 lis 2008, 00:22

Pozdrav svima. Senade mislim da si sa punim pravom ukinuo komentare koji su uveliko odbili dosta raje da se aktivnije ukljuce na forum chat itd.
Uvjek ce biti anonimusa koji nisu kadri niti imaju #uda potpisati se ispod svog komentara i ovo je jedan od nacina da se lagano spuste na zemlju. Ovo je stranica o ribolovu koja bi trebala da svima nama pomogne da upoznamo rijeke i jezera u nasoj drzavi kao i upoznati nove prijatelje i izmjeniti misljenje o ribolovu, a ne mjesto gdje cemo istresati prljav ves.
Mogli ste primjetiti da je vecina svadja na vijestima nebulozna i u 99,9% je rijec o nepoznavanju samog zakona o sportskom ribolovu. Ja jesam za uhvati slikaj i pusti ali ni meni ni nikom drugom nije u interesu da na agresivan nacin namecemo svoje misljenje. Sa takvim pristupom cemo samo postici kontra efekat.
Sljedeca stvar o kojoj sam sa Senadom pricao je ta da bi sve neprimjerene vijesti i slike ignorisao jer je ocigledno da one izazivaju bijes sto je po meni sasvim logicno.
Nije brate lijepo vidjeti sliku neke ribe kako visi krvava na "kaziprstu" a u pozadini serpe lonci i sudopera.
Forsirati raju koja salje reportaze da kao broj jedan ispostuju kodeks sportskog ribolova i svoje ulove slikaju pored vode.
Svi ti izgovori kao nisam imao aparat nisu ok i krajnje je vrijeme da fotoaparat bude nakon stapa dio neizostavne opreme sadasnjeg ribolovca.

Pozdrav Rokeru Roku i ostatku ekipe sa Sickog !
slika

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Način komentarisanja vijesti

Post Postao/la roko » 19 lis 2008, 22:49

PUNO POZDRAVA I TEBI SEHA OD NAS ,KAD NAĐEŠ VREMENA NALETI .......NAM U GOSTE ....I SVAKA ČAST OVIM ČUVARIMA SA JABLANIČKOG.BISTRO ......BIH.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Način komentarisanja vijesti

Post Postao/la Seha » 20 lis 2008, 12:45

Hocu Roko i hvala na pozivu. Vjerovatno znas da sam bio na Sickom kad su lovili Mirza i Emir ali ti si tada bio na moru.
Bice prilike akobogda .

Bistro i pozdravi raju.
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mediji sa temom ribolov”