ribarska emisija na TVSA komentar

TV emisije, časopisi, internetske stranice... hvalite i kudite, ali kudite s ciljem da iste unaprijedite - na uljudan način ukažete na eventualne greške.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

blinker b&r
Početnik
Postovi:4
Pridružen/a:11 lis 2009, 14:38
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ribarska emisija na TVSA komentar

Post Postao/la blinker b&r » 13 lis 2009, 19:13

šta vi mislite o ribarskoj emisiji na TVSA koja se prikazuje svake nedjelje u 17 i 45.
dajte svoj komentar.


Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ribarska emisija na TVSA komentar

Post Postao/la AlaS » 13 lis 2009, 21:57

Neznam za tu emisiju je nemam taj kanal,ali ako ne promovisu mesare i mrezare onda moraju biti dobri.Svako ko promovise prirodu i ribolov je uradio dobro dijelo
Bistroooo
slika
Bistro

OSX
Štela
Postovi:63
Pridružen/a:26 ruj 2006, 14:49
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ribarska emisija na TVSA komentar

Post Postao/la OSX » 14 lis 2009, 09:40

Gledao sam za vikend neku emisiju, ali nisam siguran je li to TVSA, ribolov na rijeci Lim, i o njoj ne mislim nista lijepo... Da su bar izrezali ono visestruko ispadanje mladice na zemlju, ili nosenje dvije mladice, u jednom danu (isti covjek je uhvatio), pa hajde... Ovako, jedino Ibri svaka cast, covjek pusta i skobalje....

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ribarska emisija na TVSA komentar

Post Postao/la senad » 15 lis 2009, 13:11

Ni ja nisam gledao, ali ima opcija da svi gledamo, isto kao i "Bistro BiH" NTV Hayat - pošaljite mi CD sa emisijom, ja ću je uploadovati na youtube i postaviti na stranicu.
Kako reče Alas, sve što promoviše ribolov i naše ljepote je za svaku pohvalu!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Adnan Skopljak
Početnik
Postovi:17
Pridružen/a:15 lis 2009, 13:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ribarska emisija na TVSA komentar

Post Postao/la Adnan Skopljak » 15 lis 2009, 15:21

Emisija je super,redovno je pratim i nadam se da ce ih biti jos puno a pogotovo sa rijeke lim,meni licno ta rijeka je fantasticna i redovno lovim na njoj i svima bi preporucio da je posjete,od predivne prirode,cicstoce vode ova rijeka je bokata raznovrsnom ribom uglavnom ima za svakoga ponesto...BISTRO SVIMAAAA.


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ribarska emisija na TVSA komentar

Post Postao/la Seha » 16 lis 2009, 10:24

Adnane staje sa onom radio emisijom (blinker u trendu kako li) slusao sam jedno ljeto kad sam bio u SA Znam da su tu redovni bili Ibro Dado i ostala ekipa. Jel jos uvijek pici i ima li te stanice na netu?

Bistro
slika

Adnan Skopljak
Početnik
Postovi:17
Pridružen/a:15 lis 2009, 13:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ribarska emisija na TVSA komentar

Post Postao/la Adnan Skopljak » 17 lis 2009, 12:48

Seha je napisao/la:Adnane staje sa onom radio emisijom (blinker u trendu kako li) slusao sam jedno ljeto kad sam bio u SA Znam da su tu redovni bili Ibro Dado i ostala ekipa. Jel jos uvijek pici i ima li te stanice na netu?

Bistro
Emisija ide al sad u rijetko ja neznam sto,al bila je dobra emisija pravo ,al cujem od raje da treba da krene neka emisija o ribolovu na FTV koja ce ici kao prilog za jutarnji program,posto ja radim u toj tv kuci pa non stop im pricam kako bi bilo lijepo da napravimo i mi neku emisiju o ribolovu al koja ce da traje pa bar nekih 70 emisija to je ono solidno,pa vidjecemo ja se nadam da ce da upali....Bistro.... <idila>

Avatar
Zoran_Dragicevic
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:07 ruj 2009, 11:46
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ribarska emisija na TVSA komentar

Post Postao/la Zoran_Dragicevic » 28 lis 2009, 13:57

Nadam se da ova emisija ili pak svaka slična njoj dobije svoj čvrst kontinuitet. Više je nego dobro na tv ekranima vidjeti sve sto emisija nudi. Ideja bi trebala biti podržana od svih ribara pa i šireg javnoh mjenja. Sad dok ovo pišem u glavi stoji misao, na svako pecanje ponijeti kameru ili foto, zabilježiti i ukrasti predivne slike naših rijeka, jezera i cijele zemlje općenito.
Da, pozivam sve da to i učinimo, pun mi je kurac crne hronike i politike. Ima toliko toga lijepog u ovoj našoj zemlji i nadam se da će ribari kao i uvijek otvoriti puno tih vrata za druženje i prijateljstva.
Zoka.
Ko nije u raji šupak je pravi.

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ribarska emisija na TVSA komentar

Post Postao/la senad » 28 lis 2009, 15:46

Bistro, Zoka i dobro došao!
Potpisujem svaku riječ tvog posta, ali znam da kod nas raja nema navike nositi kameru sa sobom, i da su rijetki oni koji će poslati makar sliku iz ribolova, a o nekim video klipovima bolje kvalitete, koje bi, opet, neko iskoristio za emisije o ribolovu - po meni je (iz mog iskustva) za naše prilike naučna fantastika.Evo, tri i po godine kako postoji stranica, a vrlo malo raje (za broj posjeta na stranici) šalje materijale, i većina ovog što na njoj ima (1.8 giga) sam sam iskupio.Čak je i vrlo mali broj Udruženja, kojima je (valjda) interes da se promovišu, iskoristio ovu besplatnu promociju preko stranice.
No, kažu, nada zadnja umire, pa se još uvijek nadam da će krenuti na bolje.Ako ništa, ono - b-h internetski prostor postaje svakim danom bogatiji za neku stranicu kojoj je tema ili ribolov ili naše ljepote.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

blinker b&r
Početnik
Postovi:4
Pridružen/a:11 lis 2009, 14:38
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ribarska emisija na TVSA komentar

Post Postao/la blinker b&r » 28 lis 2009, 20:40

Bistro
Slazem se potpuno sa vama dvojicom,toliko ribara u bih a nekoga moras moliti da ti posalje neki klip ili neku sliku iz ribolova ili necega slicnog,sto zoka kaze nekakvih emisija po tv stanicama da ti od jih pozli,a sve ono sto je dobro kao emisije o ribarenju umjesto ljudi da se uvezu i u tome nekome pomognu oko toga gledaju samo kako ce ga minirati u sto prije ukinuti a nisu svjesni koliko nas ribara imama i da od toga cak mogu imati interesa,a evo jednog primjera kao stoje bila emisija o ribarenju i ekologiji na radiju kameleon ljudi su je extra prihvatili i dali super podrsku ali pojedinim iz radija to nije bio ineres da se svi mi ribari uvezemo i komentarisemo o nasim merakanjima i da malo zaboravimo o nasoj stvarnosti i realnosti jednostavno su to ukinuli u ubacili nekakve glupe teme koje vise normalne ljude ne interesuju i ne zanimaju,a znam da bi to moglo biti extra uvezivanje raje iz citave bih i da se napravi prava zjebancija ali sta cemo sta nam je tu nam je.nadam se da ce i ova nova emisija na tvsa uspjeti da se odrzi duze vrijeme i da ce ljudi na tvsa imati razumjevanja prema takvim emisijama,koje su za mene pravo opustajuce i relaksirajuce.
i ovim putem citavoj ekipi zelim puno uspjeha i puno emisija ako bogada i neka vam je BISTRO. <idila>

blinker b&r
Početnik
Postovi:4
Pridružen/a:11 lis 2009, 14:38
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ribarska emisija na TVSA komentar

Post Postao/la blinker b&r » 29 lis 2009, 22:55

bistro <avion>
evo upravo sam bio na jos jednoj ribarskoj stranici gdje raja komentarisu novu ribarsku emisiju na na televiziji sarajevo,i mogucnost gledanja iste van sarajeva pa ako je neko zainteresovan istu moze gledati svake nedjelje i na portalu tvsa.ba sa pocetkom izmedju 17 i 30 ili 17 i 45,ja sam je gledao svake nedjelje i zadovoljan sam sa prikazanim iako su im ovo preve emisije nije los za pogledati kad skontam koliko je glupih emisija na naisim tv stanicama i onih kretenskih o politici ova mi emisija pravo relaksirajuca i opustajuca i hvala bogu da ima i takvi emisija i kod nas i dabogda ih bilo na stotine.i svakoj takvoj dajem punu podrsku.
momci samo tako nastavite i neka vam je bistro <idila>

Avatar
Zoran_Dragicevic
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:07 ruj 2009, 11:46
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ribarska emisija na TVSA komentar

Post Postao/la Zoran_Dragicevic » 30 lis 2009, 13:16

Vozdra Senade i hvala na dobrodošlici. Da imaš pravo, i sam sam mislio da smo malo lijeni kad je u pitanju promovisanje i snimanje video ili foto materijala, jebi ga takvi smo kakvi smo nema druge. Ono što je bitno ipak, jeste činjenica da mi svi ribari jesmo glasnici svega pozitivnog u svakom pogledu. Možda je baš ovaj sajt idealna prilika da se podigne svijest (u prevodu porekene raja) kako bi samo naša 'šuplja' dobila realnu dimenziju. Ideja je zaista mnogo no kako vidim još uvijek je samo na priči. Netreba specijalno tražiti krivca jer smo svi u tome, ali ipak se nadam da će se naći neka pozitivna 'budala' koja će nas okupiti. Kad kažem okupiti mislim na druženje i isključivo druženje, a iz njega će se roditi neke konkretne akcije tipa, hajmo očistiti neko korito, hajmo svi okrenuti šuko ili jagnje, hajmo to vidjeti gdje nismo bili pa da odem i slično. Siguran sam taj duh živi u svoj našoj raji i treba samo otpočeti sa tim.
Na kraju, imali išta ljepše i bolje nego družiti se i to zamisli u našoj BiH. <sunce>
Ko nije u raji šupak je pravi.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ribarska emisija na TVSA komentar

Post Postao/la Seha » 30 lis 2009, 15:48

Zoka neznam jesi li pogledao na pocetnoj imas dosta reportaza i video klipova sa druzenja na vodi koje smo realizovali preko foruma bistro BiH..
To okupljanje drustva koje voli ribolov, prirodu i klasicno ribarsku zajebanciju je i pomoglo da ova stranica opstane u internet dzungli. Ja sam licno preko ove stranice stekao veliki krug prijatelja od Une do Trebisnjice. One barijere tipa nikad nisam lovio na toj rijeci il jezeru vise nepostoje zahvaljujuci sirokom krugu prijatelja iz cijele ex Yu. Ima li sta ljepse od toga u svoj ovoj prici ? Ja licno mislim da nema, i da je upravo to druzenje i nova poznanstva sa ljudima koje imaju slicne interese bit cijele ove nase igre zvane ribolov.
slika

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ribarska emisija na TVSA komentar

Post Postao/la senad » 30 lis 2009, 18:21

Bistro, Zoka!
Kako ti napisa, a Seha ti odgovori, cilj stranice i jeste bio to okupljanje raje u jedan "front", upoznavanje, razmjena iskustava, druzenje.Zahvaljujuci stranici sam bio na vodama koje, siguran sam, ne bih posjetio nikad, jer nisam znao da postoje.Upoznao ribara iz cijele BiH, pa i sa prostora ex-Yu.Mislim da ima još puno posla, još mnogo materijala koji treba iskupiti i posložiti ljepše nego je sada složen, ali nadam se da ćemo nadoći u hodu ;-).
Kroz ovo par godina, a nakon veće informisanosti radom na stranici, vidim da ribarska udruženja (čast izuzecima) uglavnom služe svrsi par ljudi oko uprave istih, i rijetko koje se angažuje na širem planu.Tako je nedavno pala ideja i o organizaciji udruzenja "Bistro BiH" koje bi, prije svega, trebalo imati edukativni karakter, te ukazivati na nepravilnosti koje se desavaju na devastaciji, kako voda, tako i prirode uopšte.
Malo se sa tim stalo zbog komplikacije zvane "administracija" jer nam je cilj napraviti udruženje za cijelu Bosnu i Hercegovinu, a i zbog ove "mašine" koja nas polomi (barem mene polomi).No, ja se nadam da ćemo iduće godine ponovo aktuelizirati ovu temu, i da ćemo uspjeti u nakanama.Negdje imam i preliminarni Statut, pa ću ga jednom postirati na forum, a da vi dodajete i oduzimate ono što bi trebalo korigovati, te da to bude po mjeri "raje" - ribolovaca.
Bilo je i prije par prijedloga da se uradi nešto konkretno, ali, na žalost, nije bilo realizacije.Znam iz iskustva sa jednim protestima da je jako teško animirati raju, a i oni koji imaju volju nešto uraditi, bude im teško preći crtu za djelovanjem, a iz straha zbog "ofiranja".
Nadati se da će se to postepeno mijenjati na bolje, a, kako ti napisa, ova stranica bi mogla (i trebala) biti početno i zborno mjesto
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
Zoran_Dragicevic
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:07 ruj 2009, 11:46
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ribarska emisija na TVSA komentar

Post Postao/la Zoran_Dragicevic » 02 stu 2009, 11:01

Bistro i tebi Senade, a Boga mi i Sehi :)
Nego da, u vezi tvoje price oko udruženja 'Bistro BiH', moram ti priznati da je to super priča. Naravno možeš računati na mene, a imam i dosta raje, i to baš dosta. Neki od njih su pozitivna raja. Fakat jesu, ima i takvih, da ne povjeruješ zar ne. Bilo kako bilo rado bih bio dio te priče. Taj statut mi obavezno moraš poslati na moj mail dragicevic_z@hotmail.com pa vidimo šta se može i mora učiniti.

Što se tiče druženja i upoznavanja bio bih ti zahvalan da me 'ubaciš' u tu priču. Ja sam ti jedan od rijetkih koji sa cijelom svojom prodicom ide na pecanje i vrlo često sami onako sjednemo u auto i izvlačimo prijedloge gdje i na koju rijeku ili jezero da odemo pecati.

Da ne zavoravim, namoto sam dosta slikica sa takvih pecanja Jajce, Višegrad, Ramsko jezero i slično, no iskreno jebe me njihova 'veličina'. Daj da nekako ipak pokušamo ovdje dobiti malo više prostora za takve slikice, mislim na veličinu i format istih.
Ko nije u raji šupak je pravi.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mediji sa temom ribolov”