Jezera i ribolovni tereni u emisiji Ulovi Trofej

TV emisije, časopisi, internetske stranice... hvalite i kudite, ali kudite s ciljem da iste unaprijedite - na uljudan način ukažete na eventualne greške.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

Avatar
ulovitrofej
Početnik
Postovi:13
Pridružen/a:28 stu 2010, 23:18
Kontakt:
Re: Jezera i ribolovni tereni u emisiji Ulovi Trofej

Post Postao/la ulovitrofej » 09 pro 2010, 22:33

Nismo radili emisiju sa temom blinkeranje klena ili bolena na vasim rekama, ali imamo u planu. <ribarcina>

Sto se tice rdjavih kombinirki, sta da se radi, takve su nam potpale... :) Riba je dosla i mi smo uzeli prvo na sta smo naisli, jer znate kako je to kad krene pecaroski adrenalin... <championvanja>

Eto...ko ima Avalu na kablovskoj, moze da nas gleda i u subotu, tada 11.12.2010. bice emitovana druga epizoda serijala "Ribolov u Svedskoj" sa reprizom u nedelju 12-og.

Prve 4 emisije posvecene su samom severu ove zemlje, pokrajini Jamtland, gde smo lovili pastrmke lipljene ali i velike bandare i štuke.
Poslednje 2 emisije smo posvetili jugu Svedske, Helsenburgu, gde smo lovili na Baltickom moru sa nasim domacinom Negovanom Žekicem.

Bistro!


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezera i ribolovni tereni u emisiji Ulovi Trofej

Post Postao/la zlaja » 09 pro 2010, 23:26

Druže vaše emisije su ovdje veoma gledane jer ih kupujemo na dvd mediju,dolaze na kioske originalni sa uvozničkom deklaracijom i raja kupuje tako da imam većinu vaši emisija,tu vam se nekada priključi i legenda Suzy -čovjek koji živi ribolovni život...

Avatar
ulovitrofej
Početnik
Postovi:13
Pridružen/a:28 stu 2010, 23:18
Kontakt:

Re: Jezera i ribolovni tereni u emisiji Ulovi Trofej

Post Postao/la ulovitrofej » 10 pro 2010, 00:13

iskreno da vam kazem, ja mislim da te emisije koje vi kupujete na dvd-u, nisu nase jer mi do sada nismo imali dvd izdanja.
Tek sad,od pocetka rada sajta, pocinjemo da pravimo kompilacije nasih emisija na dvd-u.

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Jezera i ribolovni tereni u emisiji Ulovi Trofej

Post Postao/la masterbih » 10 pro 2010, 00:16

hahahahahaaa... <valjanjeodsmijeha>

Opet neko mlati lovu na tudjoj grbaci, ili se Zlaja zabunio pa misli na neki drugi DVD



Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezera i ribolovni tereni u emisiji Ulovi Trofej

Post Postao/la zlaja » 10 pro 2010, 00:30

Ja se izvinjavam ako je došlo do zabune jer ekipa je iz Srbije, evo uzeo sam jedan primjerak i čitam na omotu, ekipa je iz-lov i ribolov- snimatelj i režiser Jovan Simonović. Pošto ste vi iz Srbije ja sam taj video povezao sa vama jer se spominju iste ribolovne destinacije- moja greška-nadam se da opraštate
Kada će se pojaviti vaš video u prodaji na teritoriji BIH ?

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezera i ribolovni tereni u emisiji Ulovi Trofej

Post Postao/la tare » 10 pro 2010, 00:46

to je onaj lov ribolov sto bude na rts-u,ponedeljkom ujutro ja mislim...

Avatar
ulovitrofej
Početnik
Postovi:13
Pridružen/a:28 stu 2010, 23:18
Kontakt:

Re: Jezera i ribolovni tereni u emisiji Ulovi Trofej

Post Postao/la ulovitrofej » 10 pro 2010, 01:26

E sad mi je lakse! ;)

Za sada je u planu je u planu da se realizuje samo prodaja preko web sajta jer je tako najpouzdanije.
Ali vise o tome kada bude blizu realizacije.

Avatar
ulovitrofej
Početnik
Postovi:13
Pridružen/a:28 stu 2010, 23:18
Kontakt:

Re: Jezera i ribolovni tereni u emisiji Ulovi Trofej

Post Postao/la ulovitrofej » 16 pro 2010, 16:03

Od danas na nasem sajtu možete pogledati nova četiri inserta iz naših emisija na temu "Ribolov na bosanskim revirima", "Ribolov u Grčkoj", "Ribolov u Vojvodini - Jezero Joca" i "Jezero Međeš" koje ćete uskoro moći da vidite i u celosti na televiziji Avala kao i na regionalnim emiterima.
Naravno, želimo da vas podsetimo da budete uz nas i ovog vikenda na televiziji "Avala" gde emitujemo treću epizodu atraktivnog serijala "Ribolov u Švedskoj" u poznatim terminima SUBOTA: 11:30 i NEDELJA: 10:05

Detaljnije vesti mozete procitati na nasem sajtu http://www.ulovitrofej.com

slika

BISTRO!

Avatar
ulovitrofej
Početnik
Postovi:13
Pridružen/a:28 stu 2010, 23:18
Kontakt:

Re: Jezera i ribolovni tereni u emisiji Ulovi Trofej

Post Postao/la ulovitrofej » 24 pro 2010, 22:51

Posle 15 dana provedenih na severu Švedske smo odlučili da kada smo vec u ovoj zemlji, dva dana provedemo na jugu, odnosno da odemo na Baltičko more, u grad, Helsenburg. Nažalost, nismo bili u mogućnosti da puno vremena odvojimo za obilazak samog grada, ali smo stigli da obiđemo gradsku marinu u kojoj su parkirane na stotine jedrilica i glisera što dovoljno govori o izuzetno razvijenom nautičkom turizmu. U marini nas je već čekao gospodin Ingemar Ekstrom, vlasnik jedrilice sa kojom smo trebali da isplovimo na Baltičko more. Pecaćemo bakalara koji, koliko sam cuo, preovladava ovim delom Baltičkog mora.
Posle nekih tridesetak minuta plovidbe stižemo. Pošto su svi nasi štapovi vec montirani, zabacujmo i počinje pecanje.

(Detaljnije možete procitati na našem sajtu http://www.ulovitrofej.com )

Prvi deo ribolova na Baltičkom moru možete pogledati na televiziji Avala u subotu 11:30 i nedelju u 10:05
Zbog formiranja i menjanja programske šeme televizije Avala, postoji mogucnost da se emisija ne emituje u subotu, kao što se vec dešavalo prethodnih subota, ali ce u nedelju emisija sigurno biti emitovana po planu! Mi se unapred izvinjavamo ako se emisija ne emituje u subotu, ali zaista nije do nas.

Hvala na razumevanju!

Bistro

Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezera i ribolovni tereni u emisiji Ulovi Trofej

Post Postao/la hero » 26 pro 2010, 00:29

Svaka cast na emisijama, od izdavanja dvd-a u slobodnoj prodaji odustanite , znam po sebi jer ce se iskopirati i za 48 sati biti po svim mogucim pijacama. A vasa emisija ce sigurno bolje proci na nasim prostorima jer ovdje sve bolje prolazi od domaceg proizvoda, tu necete imati problema. I sto vise putujete po nekim destinacijama udaljenim milion kilometara, i mjestima do kojih prosjecan ribolovac sa nasih prostora za zivota sigurno nece posjetiti, to cete biti veci profesionalci i bolji ribolovci. Svu Vam srecu i bistro zeli BISTRO BIH.
Bistro BiH NTV Hayat

Avatar
ulovitrofej
Početnik
Postovi:13
Pridružen/a:28 stu 2010, 23:18
Kontakt:

Re: Jezera i ribolovni tereni u emisiji Ulovi Trofej

Post Postao/la ulovitrofej » 07 sij 2011, 00:10

hero je napisao/la:Svaka cast na emisijama, od izdavanja dvd-a u slobodnoj prodaji odustanite , znam po sebi jer ce se iskopirati i za 48 sati biti po svim mogucim pijacama. A vasa emisija ce sigurno bolje proci na nasim prostorima jer ovdje sve bolje prolazi od domaceg proizvoda, tu necete imati problema. I sto vise putujete po nekim destinacijama udaljenim milion kilometara, i mjestima do kojih prosjecan ribolovac sa nasih prostora za zivota sigurno nece posjetiti, to cete biti veci profesionalci i bolji ribolovci. Svu Vam srecu i bistro zeli BISTRO BIH.
Hmmm, pa verovatno, ali vredi pokusati... pa sad ako ljudi kopiraju... sta sad...
Mi svakako imamo u planu da pocnemo da se emitujemo i kod Vas, ali to, nazalost, ne zavisi samo od nas.
Nasa zelja je da sto vise prikazemo prirodnih lepota naseg regiona, jer zaista imamo cime da se podicimo! Nije cak stvar ni novca niti nemogucnosti prosecnog gradjanina da poseti strane lokacije, nego zasto bezati u inostranstvo kada i mi itekako imamo fantasticnih terena!

Zelimo Vam SRECNU NOVU GODINU I NOVOGODISNJE PRAZNIKE!!!

Avatar
ulovitrofej
Početnik
Postovi:13
Pridružen/a:28 stu 2010, 23:18
Kontakt:

Re: Jezera i ribolovni tereni u emisiji Ulovi Trofej

Post Postao/la ulovitrofej » 07 sij 2011, 00:13

SREĆNA NOVA GODINA I NOVOGODIŠNJI PRAZNICI!
Nadam se da ste se lepo odmorili i nauživali ovih dana kao i mi.
Od januara bi trebala da krene i nova programska šema na Tv Avala...tako da postoji mogućnost da ćemo imati i nove termine emitovanja naše emisije.
O ovome ćemo vas blagovremeno obavestiti kada budemo znali nešto više o tome.
Do tada, postavili smo nove inserte na naš sajt
"Ribolov u Mađarskoj - jezero Maconka" slika

"Ribolov na Bojani" slika
"Ribolov u Kazahstanu" slika
"Ribolov na jezerima Fruške Gore" slika koje možete pogledati i komentarisati.

Takodje, uskoro kreće i emitovanje novih epizoda na temu ribolova na jezerima Fruške Gore.

Za sve detalje posetite nas sajt http://www.ulovitrofej.com

Nadam se da će te uživati.
Bistro.

Avatar
ulovitrofej
Početnik
Postovi:13
Pridružen/a:28 stu 2010, 23:18
Kontakt:

Re: Jezera i ribolovni tereni u emisiji Ulovi Trofej

Post Postao/la ulovitrofej » 14 ožu 2011, 23:40

Imamo super vesti!!! Od 26.marta imamo nove, bolje termine emitovanja emisije "Ulovi Trofej" na televiziji Avala.
Posle "Ribolova u Rumuniji", počećemo prikazivanje serijala "Ribolov u Nemačkoj" koji broji pet emisija i u kojima cete moci da uzivate u pecanju stuke, jesetre i sarana!

Nadamo se da ćete uživati!!!
BISTRO!

Sve detalje mozete procitati na nasem sajtu http://www.ulovitrofej.com

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mediji sa temom ribolov”