...Regularnost i sposobnost sudija...

O pitanjima vezanim za rad Saveza, Udruženja, o Zakonu o slatkovodnom ribarstvu, o ribarskim ispitima, pravilnicima....

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

Belay_Girl
Početnik
Postovi:2
Pridružen/a:29 srp 2006, 08:58
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
...Regularnost i sposobnost sudija...

Post Postao/la Belay_Girl » 29 srp 2006, 09:18

Mislim da se iz takmicenja u takmicenje susrecemo sa sudijama koji nemaju pojma kako da rade svoj posao,za koji su,naime placeni...
Njemu je samo bitno "uvaliti" se kao sudija na nekom od takmicenja i strpati lovu u dzep,a pravilnik ribolova nikada nisu ni vidjeli...Treba se zaustaviti takvo nesto,jer sudija kao sudija duzan je da se pridrzava pravila sudije,ali isto tako da postuje takmicara na stazi....Medjutim,ove danasnje sudije apsolutno nemaju pojma,mislim svaka cast izuzetcima,ali je tako...Sada cu javno reci da su najgore sudije iz Zenice,vala niko ih ne voli,bas kao ni gosp.Bajru...Svi bi nesto da budu,ali nazalost,ne znaju graditi licnost....
Na sta smo mi mladi danas spali,pa cak i na to da nas jedan najobicniji sudija omalovazava...PA DRUZE,DANAS I ONO DIJETE OD 8 GODINA BI ZNALO POLOZITI ISPIT ZA SUDIJU...
Nema smisla,jer veliki broj danasnjih sudija nema pojma kako da odradi svoj dio posla,ali opet na kraju ispastamo samo mi,mi takmicari...


.... Bistro iz Maglaja ....


stuka
Haman Štela
Postovi:35
Pridružen/a:21 lip 2006, 19:45
Lokacija:daleko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la stuka » 29 srp 2006, 11:21

Ne iznenadjuje me nimalo, znam ja nas... :lol: Jel taj pomenuti gosp Bajro isti covjek kojeg spominju ovdje na podforumu: Lov sarana??

C.T.Uhvati I Pusti Bijeljina citat:

"Ucesnik sam i 1.i 2. kola tako da sam sigurno u toku.Kao sto napisah,sve ekipe koje se nisu pojavile u 2. kolu su diskvalifikovane.
Poznat sam medju ribolovcima kao covijek koji ne trpi nepravdu,neregularnosti i "zidove cutanja".Tako da nije moglo takvo nesto proci,a da ja ne znam.
Jedina "neregularnost je bila ta sto je glavni sudija Bajro Hodzic sve vrijeme proveo u boxu tj satoru jednog od takmicara,ali obzirom na plasman tog tima ta "neregularnost" je zanemarljiva."

Nego raja "knjigu" u ruke :lol: pa polako, kulturno zamjenimo te koji su se tu uvalili . Valjda ima i mogucnost da im se izglasa "nepovjerenje". Tko ih je izabrao moze valjda da ih i smakne pod pritiskom clanova? Uostalom ko postavlja te sudije na funkciju? Ribolovno drustvo, savez??

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 02 kol 2006, 08:40

Kako kaze Balasevic u svojoj pjesmi "krivi smo mi" :?

nemam pojma
Haman Štela
Postovi:46
Pridružen/a:24 lip 2006, 22:06
Lokacija:neko tamo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

...sto smo ih pustili

Post Postao/la nemam pojma » 02 kol 2006, 09:49

zaista ima istine u svemu tome
na opštinskim i kantonalnim takmicenima sudije zaista nemaju pojma
ustvari samo dodju zbog dnevnice
na takmicenjima viseg ranga delegat uvjek sjedi i pije negdje u hladovini
o pravilniku nemam sta reci jer ima bilo koji turisticki prospekt vise stranica
a pravila su objasnjena bez veze, jos su prepisana iz 1998
ustvari objasnjeno je samo ono sto njima odgovara
o vaganju i podvalama ne bi da pricam neki iskusniji takmicar bi mogao mnogo vise
ali znam da je prije tri godine moj brat ostao bez medalje zato sto vaga nije bila uredu
a sudija mu je rekao pa nije bilo uredu ni drugim takmicarima
za sad toliko

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 06 kol 2006, 21:05

Belaj curice slazem se sa tobom da je sve kod nas na ho-ruk pa tako i vecina ljudi koji su trenutno na funkcijama.Cast izuzetcima ciji rad cijenim i postujem.The Prezidente kapa dole !!
Sto se tice "Bajrice" upoznat je on da sam mu ja i slicni meni za petama, i da ga se necemo "kutarisat" dok na njegovu funkciju u savezu saranske lige nedodje sarandzija koji ce to raditi iz ljubavi prema ovoj ribarskoj disciplini, a ne zbog masnih dnevnica i udobne lezaljke u vec navedenom satoru. Ja licno nezelim tu fotelju jer nisam u mogucnosti zbog daljine i obaveza, ali znam par izuzetnih sarandzija koji bi sredili trenutnu situaciju punu apsurda i bisera koje je izrekao ili scenirao doticni gospodin Bajrica.
Da se razumijemo protiv covjeka nemam nista licno , ali brate sjasi vise i daj nam sansu da sami krojimo sudbinu saranske lige. Ako nisi kadar organizovati minimum 2-4 kvalitetne saranske vode ima ko zna i moze bolje od tebe.
Ja sam se odlucio na revoluciju pa taman sam ratovao za ono sto mi pripada a to je fer play takmicenje bez podmicivanja sudija , kupovine ribe,mjesec prije takmicenja prihranjivanje svojom boilom, i jos pokojom djecijom smicalicom.

THE END


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 07 kol 2006, 09:22

Koliko poznajem rodjaka, a ne poznajem ga dugo, ovo znaci RAT :wink:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 07 kol 2006, 19:25

Role definitivno idem frontalno bez pardona.....
Nadam se da necu biri jedina budala i da napokon pocne hajka na sitnu divljac u rezervatu (spremio sam sitnu sacmu nema sanse da masim na blizu).......................Emire imas li kakav savjet dal kad puknem sitnom pridodam brenerom ili ??

nemam pojma
Haman Štela
Postovi:46
Pridružen/a:24 lip 2006, 22:06
Lokacija:neko tamo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

prvo

Post Postao/la nemam pojma » 07 kol 2006, 20:00

prvo probaj sa glinenim golubovima da ne pogodis pogresnog

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 07 kol 2006, 20:16

Neko zacepi nos kad skace u vodu, a ja kad krenem pucat zazmiricu pa koga "dofati" snop !!

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 08 kol 2006, 07:11

Kreni "be(j)zbol-nom" palicom pa ko se pomakne dokrajci ga sitnom, ko biber po pilavu :lol:

Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la hero » 16 kol 2006, 01:28

meni se cini da je ovo 100ta primjedba za tog bajru, ko je taj lik. da ga prozovemo
Bistro BiH NTV Hayat

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 17 kol 2006, 08:29

E prava je Belay_Girl :wink:

Zabelajisala je pravo :lol:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 17 kol 2006, 19:37

Shuti bolan EROTIKA !! :?

Avatar
lemi63
Štela
Postovi:99
Pridružen/a:29 kol 2006, 21:37
Lokacija:holland
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la lemi63 » 25 pro 2006, 00:17

JEDAN ZA SVE,SVI ZA SEBE!!!
priroda nam daje mnogo,uzvratimo joj bar malo

vilenjak
Početnik
Postovi:6
Pridružen/a:22 pro 2006, 02:59
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la vilenjak » 28 pro 2006, 21:11

hero je napisao/la:meni se cini da je ovo 100ta primjedba za tog bajru, ko je taj lik. da ga prozovemo
Eeeee hero care ako neznas ko je Hodžić Bajro onda si stvarno frisak u ovim vodama ... Bajro ti je "Tito" po pitanju takmicenja ( u svim mogucim i nemogucim disciplinama - plovak ,saranski ribolov , fly fishing , bacacke discipline , morski ribolov .... ) , iako je smijenjen sa te funkcije prije dvije godine ... vratio se na mala vrata i oet drma uz ovlastenje njemu slicnih ( Rifeta , Lelića , Pucea , Midžiča i ostalih ... ) .

PS.što se tice neregularnosti heheheheh , toga ce biti i na šretek kad je gore navedena svita u pitanju ... oni ti biraju pravila , ekipe , pobjednike , suspenduju i na kraju salju koga hoce na medjunarodna takmičenja . :cry:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Aktuelnosti iz Udruženja, Saveza, o Zakonu, ispitima...”