Brisanje "offtopic" postova

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Brisanje "offtopic" postova

Post Postao/la senad » 09 stu 2011, 12:10

Obavještenje posjetiocima da je trenutno u fazi pospremanje foruma - malo čišćenje tema i postova u istim koji nemaju sa tom temom nikakve veze.
Ako je nekome nešto obrisano, neka se ne ljuti, jer se brišu postovi i administratora i moderatora i svih ostalih članova, gdje se uopšte ne gleda ko je pisao, nego da li sadržaj posta odgovara temi.
Nisu to veliki zahvati, ali na nekim temema će možda i biti (uzavisnosti koliko se otišlo od teme).
U biti, "off-topic" postovi i nisu problem, ali ako ide desetak postova o temi, pa dva-tri "off-a", ali kad mi krenemo u off, totalno zeznemo temu.
Sredjivanje je zbog novih članova, jer, iako su teme "razvodnjene", tako da su neke još uvijek prazne, imamo primjedbu da se pretragom teško dolazi do željenih tema i informacija.
Bistro!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Upute za pravilno korištenje foruma, postavljanje slika, vijesti...”