Registracija u Galeriju slika

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Registracija u Galeriju slika

Post Postao/la senad » 10 tra 2007, 13:46

Samo jedno obavjestenje.
Od danas je ukinuta opcija pisanja komentara u Galeriju slika neregistrovanim clanovim, tako da vas pozivam da se i u njoj registrujete pod istim nickovima.Registracija na Galeriju slika je skoro ista kao i registracija na forum.
Ovo sam uradio zbog prevelikog napada onih koji upisuju linkove, i nadam se da ce s ovim isti umanjiti.Ako budete imali problema prilikom registracije na Galeriju slika, posaljite mi mail sa zeljenim user-om i password-om, koji cete prilikom prve registracije promjeniti.
Bistro!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Registracija u Galeriju slika

Post Postao/la senad » 24 stu 2008, 16:34

Aktivirane su registracije na galeriju slika za:
danijel k
dj Z
Nerim
marijan_dujmovic
macky
Ćiro
mandzo
senootocki
dnurko
Tihomir.A
baga
adnan13
siljo
Izvinjavam se što to nije bilo prije, ali mi ne dolaze mailovi-obavještenja da se neko registrovao, a registracije, i za forum i za galeriju, odobrava administrator i aktivira korisničke račune.
Sada svi registrovani imaju pristup galeriji.
Bistro!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Upute za pravilno korištenje foruma, postavljanje slika, vijesti...”