Mjesec?!?

Teme koje su o ribolovu, a ne znate gdje da ih smjestite, ili ne pripadaju nigdje drugo.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 12 srp 2007, 18:23

Na moru malo posmatraj mjestane tj njihovu djecu kad su na molu ako lovis sa mola. Kad oni idu u ribu trci za njima :lol:


pocetnik
Štela
Postovi:63
Pridružen/a:12 tra 2007, 17:51
Lokacija:Trenutno BRCKO/DUBRAVE
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la pocetnik » 14 srp 2007, 15:09

Ma jos da zivim na moru.... E to bi bio uspjeh. Evo prije tri dana bio na Savi. Izludila me bijela riba. Ja cekao kad ce som proradit. a nista. a babuske ko luda udara. No, nazalost u mene sve one kukice ogromne pa nista ne uhvati. Međutim, ipak je bilo uspjeha barem sam se odmorio uz vodu ono pravo!

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mjesec?!?

Post Postao/la senad » 13 ožu 2009, 22:44

Evo i "Lunarni kalendar" koji je napravio Hajrudin Djug, i javnite ima li uticaja i kakva je bila prognoza u odnosu na stvarno stanje.

slikaslikaslikaslikaslika
slikaslikaslikaslikaslika
slikaslikaslikaslikaslikaslika
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
a_elvir
Haman Štela
Postovi:59
Pridružen/a:17 lis 2007, 10:55
Lokacija:Zivinice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mjesec?!?

Post Postao/la a_elvir » 18 kol 2009, 15:23

Vratim se tako jednom iz ribolova i ujutro corak. Kazem zeni ma znao sam ja, pun mjesec. Hebem ti to, kud ga spomenu, sad kad god dodjem kuci bez ulova zena kaze mora da je mjesecina opet.
-... .. ... - .-. ---

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mjesec?!?

Post Postao/la Seha » 18 kol 2009, 18:28

Da si malo blize moru mogao bi se izvuci na plimu i oseku al evo kako "globalisti" razvalise nasu mamu planetu globalnim zajebavanjem moze biti izvlakusa na mnogo sto sta..
O mjesecini sve najbolje ! <idila>
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Filozofiranje o ribolovu i dogodovštine iz ribolova”