Dogovori za teferice i druzenja

Ovde otvarajte teme koje ne pripadaju nigdje, ćumurajte o stvarima koje vam padnu na pamet i chatajte do mile volje.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Dogovori za teferice i druzenja

Post Postao/la rusko » 18 srp 2016, 07:19

Kada zivis u Skandinaviji taj godisnji odmor ti dodje kao najveci test karaktera i licnosti kojeg mozes proci…

Ne moze ovu moju labilnu zenku nista zaustaviti od dvije sedmice gusteranja, pa je odbila sansu da otkazemo rezervacije… Ali, zato do godine (ako prezivimo) ja ili se razvodim ili odredjuem gdje cemo i sta cemo <djed>
slika slika


darzi
Prava Štela
Postovi:127
Pridružen/a:17 lis 2014, 08:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovori za teferice i druzenja

Post Postao/la darzi » 18 srp 2016, 08:51

E ovako. Svake godine par mojih škobaljaša i ja od 1. augusta kampujemo na Sani, tačno na 10. kilometru od mosta na ulasku u Ključ ( od restorana Lovac ). Svako od nas nosi svoj šator i plus ja još jedan rezervni za goste, tako da uvijek ima mjesta za spavanje za još najmanje tri-četiri osobe. Ako se u međuvremenu ne desi šta nepredviđeno tako bi trebalo biti i ove godine. Dan ili dva prije potvrdiću da li konvoj kreće. Zato bujrum raji sa foruma. Mi smo fina i gostoljubiva ekipa (baš sam skroman) i u ribolovu i za stolom.Volio bih da bar neko navrati, maksus ili u prolazu, na dan ili cijelo vrijeme kampa, to je obično 7 do 10 dana. <adipiva> <ribarcina>

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovori za teferice i druzenja

Post Postao/la Clavis » 18 srp 2016, 09:34

Darzi, dole je već 10 šatora "na igralištu kod škole". Sana je zadnja dva dana skočila 80 centi i drži se. Saprat će svu hranu sa dna. Kako će se to odraziti na Škobalja ne znam, al odavno nisam doživio da se ovako izliije 16 jula.

darzi
Prava Štela
Postovi:127
Pridružen/a:17 lis 2014, 08:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovori za teferice i druzenja

Post Postao/la darzi » 18 srp 2016, 10:07

Hvala druže za informaciju. Naše mjesto je nekoliko kilometara uzvodno. Valjda će se do augusta vodostaj ustabiliti. Nemoj nas makar ti zaobići, imamo samo takvu maksuziju (sam je gazam), a i kafu ne pravimo lošu, pa po izboru. Sana je raj zemaljski za škobaljaše koji nisu mesari. Mi dnevno u prosjeku upecamo jednog ili dva.

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovori za teferice i druzenja

Post Postao/la Clavis » 18 srp 2016, 21:17

Darzi evo ti telefon da se mozes raspitat za vodostaj, a Boga mi i prohodnost rade svu onu dionicu u kanjonu 061 446 500


Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovori za teferice i druzenja

Post Postao/la Kovach » 19 srp 2016, 04:38

Rusko drug culi smo se i ranije vec si mi nagovjestio da bi moglo biti ovako. Bas mi je zao neda nam se evo vec par godina da kafenisemo, ali zato kad se uganjamo necemo stati na kafi. Monty zao mi je sto ne dolazis ove godine da negdje odlovimo bar 2 dana. Ali neka smo mi zivi i zdravi bice dogodine turneja ono u želju.

Seha drug po dogovoru, a ako ti i Mali primate goste mozda navratim taj vikend na Staracu jer ni ja jos nisam zabacio u Staracu. Mozda bi mogao pokusati ove godine stuku na musicar. Prosle godine ja dosao i ono prolom oblaka <valjanjeodsmijeha> Besko, Adi, Senad i ja bili mokri do koze. A kod mene u svaka doba bujrum, ja sam od 01.08. na odmoru. Do tad moram raditi jer je kolega na odmoru a mora jedan biti na poslu. Poceo sam pomalo krmiti sarana ispred i vec je prije 3-4 dana pored podzida plicakom prolazio jedan cca 2-3 kg, a nadam se nije sam. Hoces li da ti krmim malo i onu poziciju desno uz ono granje?

Zlaja drug dogovorili smo se kad bude ono sijelo da me zivnes gledacu da naletim. Sto se tice lokacija kod mene i oko mene koga put nanese neka se javi bar da kafu popijemo, a ako imali vremena i odpecamo negdje. Ako me put nanese blizu nekoga od kolega sa foruma javicu se da je pijemo.

P.S. Sve je ovo sporadicno ali nikako da se uganjamo i odredimo termin za tradicionalno druzenje raje sa foruma svake godine pa ko moze neka dodje. Normalno da ne možemo uvijek svi.

BISTRO!

darzi
Prava Štela
Postovi:127
Pridružen/a:17 lis 2014, 08:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovori za teferice i druzenja

Post Postao/la darzi » 20 srp 2016, 16:20

Hvala ti Clavis puno. <juma> Prava informacija je odlučna. Jedne godine smo se morali vratiti nakon tri dana zbog mutne i visoke vode, a i onaj odron kod Banjice je jako opasan bio. Javim se svakako. Bistro.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovori za teferice i druzenja

Post Postao/la Seha » 08 kol 2016, 10:27

Bilo je kratko, ali kao i uvijek prije slatko.. Kova buraz hvala jos jednom na svemu.
20160723_132525.jpg
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
slika

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovori za teferice i druzenja

Post Postao/la Kovach » 10 kol 2016, 17:10

Nema na cemu buraz. Ti znas da za pravu raju uvijek ima mjesta, a i nadje se vremena kako god pa makar i izmedju smjena. A sta nas drugo drzi nego ova nasa zahebancija. Bujrum buraz u svako doba k`o u svoju kucu! BISTRO!

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Dogovori za teferice i druzenja

Post Postao/la tommylee » 10 kol 2016, 23:28

Šeha fotka je prava <championvanja>

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovori za teferice i druzenja

Post Postao/la Seha » 11 kol 2016, 21:09

Hvala Tommy <jelmekotrazio>

Ima toga gomila. Najlakse je isjeci najbolje kadrove iz video materijala.. Naprimjer ova kada se saran okrenuo i pljusnuo repom. To nema sanse okinuti "foto aparatom. Bar ne mi foto amateri i sto nam je to ni na kraj pameti dok je riba na stapu.

Evo jos par kad sam lovio sa Adijem na "Mladaci".
vlcsnap-2016-07-24-16h13m25s197_Easy-Resize.com.jpg
vlcsnap-2016-07-24-16h10m06s922_Easy-Resize.com.jpg
vlcsnap-2016-07-24-16h06m33s652_Easy-Resize.com.jpg
vlcsnap-2016-07-24-16h08m00s304_Easy-Resize.com.jpg
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “S.U.R. Bistro "Bistro!" - FORUMSKA KAFANA”