Sport kojim se bavimo (bavili)

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
bakee
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:23 kol 2010, 15:08
Lokacija:sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Sport kojim se bavimo (bavili)

Post Postao/la bakee » 20 svi 2013, 20:56

Evo drugovi, gledam ovaj dio foruma pa mi pade na pamet ovakva tema, ako se moderatori ne slazu neka izbrisu. Ja se inace dugo godina bavim karateom, jedno vrijeme bio i u reprezentaciji. Sad se malo manje takmicim nema se vremena od faxa i od ribolova ali jos uvijek treniram ono za svoju dusu. Nosilac crnog pojasa od 2008 godine. Eto ja se pohvalio da cujem sad vas ko se bavi ili se bavio nekim sportom. Vjerujem da nas ima jos koji smo sportisti u dusi. Evo jedan klip od mene kad sam bio u najboljoj formi.Volim tursku muziku i ovu orjentalnu tako da me je ona pratila na klipovima..:)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=w21EXTmL14w[/youtube]


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sport kojim se bavimo (bavili)

Post Postao/la rusko » 20 svi 2013, 21:37

Prvak u raji od 1990- zenidbe:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oedba4wqlcs[/youtube]

A izmedju ovih treninga sam se najvise bavio rukometom (skolski tim) i streljastvom, vazdusno i malokalibarsko oruzje (od 5:e godine pa sve do rata), najbolji plasman mi je bio 3:e mjesto na juniorskom prvenstvu BiH 1989...

Sad ponekad pucam u streljani iz pistolja, doduse rijetko... ne takmicim se osim lokalnih turnira u klubu...
slika slika

Avatar
mladicakraljica
Piskaralo
Postovi:204
Pridružen/a:18 lip 2012, 17:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sport kojim se bavimo (bavili)

Post Postao/la mladicakraljica » 20 svi 2013, 21:43

Heheheheh Bake treba ti dodijeliti i crni pojas treci dan u lovu bucova <idila> <idila> jer toliko si puta bio i toliko puta ovjerio ribu <idila> <idila> <championvanja> <championvanja> <championvanja>

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sport kojim se bavimo (bavili)

Post Postao/la zlaja » 20 svi 2013, 21:46

Bravo Bake <flag>

Košarka mi je uvijek bila omiljeni sport,zbog stradanja u ratu zauvijek gubim skok,desno stopalo ostalo praktično zdrobljeno...sad gledam sina u klubu i sve njegove tekme...
PS. Rusko dobra ova gimnastika :grin:

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sport kojim se bavimo (bavili)

Post Postao/la AlaS » 20 svi 2013, 22:12

Fudal od 12 godine , od 15 karate takodje crni pojas od 99 god. Bake kad se sretnemo malo cemo na sparing da vidim jel mi kosti skripe :grin: .Gledam ovaj clip i vidim da, u moje vrijeme je bilo vise marisane ,obavezno jedan mora bit krvav u ringu :grin: ,steta Bakire sto nisi forsiro tad mai geri to svabe kad popuse 2x odma se predaju al dobro je ,karate pravi discipliniranog i mirnog covjeka ..Sad ganjam malo fudbal u dvorani a karate gledam samo na TV.. :grin:
slika
Bistro


Avatar
bakee
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:23 kol 2010, 15:08
Lokacija:sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sport kojim se bavimo (bavili)

Post Postao/la bakee » 20 svi 2013, 23:03

Hvala momci ovu sam temu otvorio da vidim cime su se ljudi bavili ili bave. Vidim ovdje vecina sportista bilo sto mi je drago. Alas druze na sparing sam uvijek spreman, vidis nisam znao da si ti u mom sportu. Upravu si da su se prije vise udarali bilo je vise batina, sad po ovim pravilima tek u seniorima ima vise batina a do seniora je to sve sa kontrolom. Ovaj klip sto sam stavio to je bilo dok sam mladji bio, pazili smo se. Ja bi volio malo trenirati taj stari karate dosta je kvalitetniji bio, sad se sve vecinom svodi na sportski karate, malo je izvornog. Vjeruj u seniorima je nesto slicno bude dosta krvi, a maigeri sad slabo ko koristi bas zbog toga sto se sve vise radi sportski karate.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sport kojim se bavimo (bavili)

Post Postao/la Seha » 21 svi 2013, 12:18

Kao klinac dok su drugi sutali lopte ja ribolov ribolov i samo ribolov. Takmicio se sirom bivse Juge u petoboju i lov ribe udicom na plovak. Ostvario zapazene rezultate medalje, pehare, tandara mandara.
Bio super talentiran za kosarku imao brzinu visinu preciznost (zakucavao i pucao banane u 8 razredu i starijim generacijama kao od sale).
Prerano se odao porocima cigara, alkohol i nemoralne zene. U tom periodu maksimalno nalozen na ronjenje na dah i isao na dubine do 50 tak metara dok one cigare iz prethodnih sportskih aktivnosti nisu uzele danak.
Zavrsio sportsku karijeru, a da je posteno nisam ni zapoceo.
Al zato nema tekme zmajeva koju nezavrsim sa poderanim glasnicama <valjanjeodsmijeha>
slika

Avatar
rades7
Književnik
Postovi:667
Pridružen/a:20 ruj 2011, 13:47
Lokacija:Doboj
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sport kojim se bavimo (bavili)

Post Postao/la rades7 » 21 svi 2013, 12:58

Ima dosta sportista :)

Kod mene je MTB glavna okupacija - vozim za svoju dusu, ture od 20 km poslije posla do 100 km preko vikenda, doduse sada dosta manje zbog cescih izlazaka u ribu :) Mastam o spajanju ova dva hobija - oba su do same srzi vezana za prirodu i to je ono sto cu vjerovatno raditi ubuduce. Pozivam sve da mijenjaju auto bajkom sto cesce...

Usput se nagledam ovakvih prizora :

slika
screen shot windows
slika
greenshot screen capture
slika
screenshot by lightshot

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Sport kojim se bavimo (bavili)

Post Postao/la tommylee » 21 svi 2013, 13:16

Zanimljiva tema.
Kao klinac igrao sam svašta.Čak smo izmišljali sportske discipline.Pogotov posle Olimpijade.
Najviše kao i svi dječaci se fudbal igrao.Neki ulični freestyle :)

Kao i svi ostali posle '92 prelazim na cigare i alkohol,obilno puno!Ma svaki dan!
Negdje krajem '90-ih odlučujem baciti sve to i ponovo povratiti snagu.Intenzivni treninzi trčanje,teretana i mnogo fizičkog rada.
Sve je moguće kada se hoće!
Vrlo brzo sam se preporodio i od sebe napravio atletu.
Počinjem trenirati rukomet i pokazujem dobre rezultate.Što se snage i kondicije tiče,bilo je difovaca koji mi nisu mogli parirati.
Od obaveza i godina dižem ruke,i teška srca prekidam ovaj sport.Tada shvatam šta sam mogao napraviti!
Još koju godinu po teretanama sam se vukao i usled jedne stare povrede ramena prekidam i to.
Sada samo ribolov.
Što veće divljine biram i što jače maršute!

Odbacite poroke i uživajte u životu!!!

Avatar
rades7
Književnik
Postovi:667
Pridružen/a:20 ruj 2011, 13:47
Lokacija:Doboj
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sport kojim se bavimo (bavili)

Post Postao/la rades7 » 21 svi 2013, 13:58

Bravo Tommylee...ova zadnja recenica mi se bas dopada :)

Avatar
bakee
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:23 kol 2010, 15:08
Lokacija:sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sport kojim se bavimo (bavili)

Post Postao/la bakee » 21 svi 2013, 15:40

Drago mi je sto se tema lijepo razvija, vidim ima stvarno lijepih sportova i zanimanja. Evo jedne meni najdraze medalje sa Istanbul open karate tournament.
Odavno me privlaci streljastvo i pucanje sa vazdusnom puskom tako da sam odlucio ovog ljeta da kupim jednu sebi.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sport kojim se bavimo (bavili)

Post Postao/la montana » 21 svi 2013, 16:10

Bravo Bakire, majstore! <championvanja>

Lijepa poruka Tomy! <titinpionir>

Od borilackih vjestina, ponajvise sam volio trcanje u dalj. U mladosti trenirao rukomet u Zelji. Prvi poziv trenera da zaigram u prvom timu protiv tadasnje svjetske velesile, sabacke Metaloplastike, se desio kad je Zeljo trebao ispasti iz prve lige, a igraci iz prvog tima odbili igrati zbog strajka. Taman Tanja (zena tadasnjih snova), pristala da izadje samnom u kino, ja se spremio, dotjer'o zaliz'o, kad trener zove... ma kakve je Tanja usne imala, rukomet mi nije padao na pamet... Sutradan, na treningu, ja se zagrijavam, a mene izbacise... eto tako odoh u poroke...

Streljastvom sam se bavio duuuugo, ponekad ljeti igrao fudbal u Velezovim pionirima, bio trener zenske repke moje srednje skole u odbojci (ovaj poziv sam volio pravo) <jelmekotrazio> . Od kosarke sam "popunjavao" ekipu ili dohvacao lopte. Proskijao sam sa 5 godina, zime provodio na Jahorini, aktivno se takmicio u mladjim danima, a onda, opet zenske.

Jedan od hobija/sportova, koji me mogao doci glave je automobilizam. Dva tipa iz mog komsiluka (Miroslav Nosse i Fadil Kadic) su mi bili ideali. Naravno stari nije htio da cuje, pa je trazio od ovih da me ne podrzavaju. Pun adrenalina, odlucih se za ulicne trke po Sarajevu. Kasno u noci, kad svi spavaju, zatvaraju se zadnje kafane, a nas par (tada nije bilo ovoliko budala i ludjaka) razvezemo djevojke kucama, pa na ulice. I dan danas, cim dodjem u Sarajevo, odem i posjetim mjesto gdje sam, pri tadasnjih magicnih 180km/h (tu je ostala kazaljka) opalio u trolejbuski stub ispred autopraonice izmedju Vrbanje i Skenderije (gdje ovi nasi forumasi love klijena i pastrmku). Totalka na autu. Ja izubijan, zbunjen... Do tada sam zivot smatrao za video igru u kojoj mi je ostao jos samo jedan zivot... odlucih vise da ne rizikujem, nego da ga odigram nasigurno, do kraja nivoa!

Ribolov mi je cijelo vrijeme bio sport broj jedan.

Danas pusim k'o ciro, kondicija 0 bodova, ne takmicim se niucemu i vozim kao profesionalac, po pravilima.
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
Essien
Štela
Postovi:62
Pridružen/a:10 ruj 2012, 23:21
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sport kojim se bavimo (bavili)

Post Postao/la Essien » 22 svi 2013, 16:43

Svestrana ekipa nema sta, ima nas u svim sportovima.

Ja sam trenirao fudbal nekih 9 godina u Sarajevu, bio kapiten jedno vrijeme, cak sam igrao i za reprezentaciju i onda sam na jednoj utakmici zaradio tesku povredu koljena, dvije operacije i zabranu da ikako vise sutnem loptu.
Zavolio ribolov i uhvatio se skole. To bi bila neka skracena verzija cijele price.

Svaka cast Bake, lijepe si rezultate ostvario. I ja sam oduvijek bio ljubitelj borilackih sportova, trenirao sam jedno vrijeme jiu-jitsu kod Svabe u Bushidu (vjerujem da znas ko je covjek jer si tu iz Sarajeva) al' zbog ove povrede nikad nisam uspio na neke duge staze da nastavim nesto, uvijek sam se vracao doktorima a oni me kritikovali sto se igram sa koljenom i dojadilo mi vise.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sport kojim se bavimo (bavili)

Post Postao/la Seha » 23 svi 2013, 12:59

E zaboravih da napomenem sto se tice borilackih vjestina.
Njih sam praktikovao iskljucivo nakon odgledanog filma tipa "u zmajevom gnijezdu" i sl. sa mojim mahalcima na putu prema kuci.
Nije bilo nekih znacajnijih rezultata <valjanjeodsmijeha>


PS. kojim li su se sportom bavili rodjo, presjednik, polupresjednik, upravitelj. Mora da je neki pravo zajeban sport skroz kad nesmiju ni rijec napisat <valjanjeodsmijeha>
Ja vec Senada vidim na "kozlicu". :135:
slika

Avatar
bakee
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:23 kol 2010, 15:08
Lokacija:sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sport kojim se bavimo (bavili)

Post Postao/la bakee » 23 svi 2013, 13:14

Hvala druze, a tim sam se bavio dosta vremena udje to u krv, tesko se prestaje. Seha ja se nadam da ce predsjednistvo vidjeti ovu temu i napisati nekoliko recenica. <flag>

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Sport”