SOFTWARE - Image Resizer 2.1 za Windows 7

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
besko
Predsjednik Skupštine U.G. Bistro!
Postovi:264
Pridružen/a:19 sij 2010, 01:33
Lokacija:Sarajevo, BiH
Kontakt:
SOFTWARE - Image Resizer 2.1 za Windows 7

Post Postao/la besko » 15 tra 2013, 20:28

Image Resizer 2.1 za Windowse

Kod: Označi sve

http://imageresizer.codeplex.com/releases/view/30247
Vjerujem da ce vam ovaj besplatni softver itekako skratiti posao postavljanja slika na forum i sl... Naime, sa ovim softverom mozete sa nekoliko klikova promijeniti velicinu slike, tj. da slika umjesto 1 Mb bude "teska" 100 Kb... recimo :)
Samim tim smanjena je velicina fajla koji zauzima mjesto na serveru, a i manje vrijeme utrosenog za upload :)

Samo sa navedene adrese odaberite koji Windows imate, 32-bitni ili 64-bitni,
a sve ostalo je lako...

Dovoljan je samo desni klik na sliku u Windows Exploreru, naci opciju Resize pictures... i odrediti velicinu, i on napravi u istom folderu fajl sa istim imenom samo doda u zagradi (Small), (Medium) ili (Large)... nravano, ovu opciju mozete iskljuciti.

slika
slika

Bistro!

P.S.
Ima i novija verzija, ali ova savrseno radi, tako da nema potrebe za necim novim...


Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: SOFTWARE - Image Resizer 2.1 za Windows 7

Post Postao/la Clavis » 15 tra 2013, 21:55

Programčić je prva liga, već ga dugo koristim, jednom predefinisane postavke, uvijek radi bez problema, i drag mi je baš zbog te integracije u windows meni pa do smanjenih slika stiže se u sekundi!

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: SOFTWARE - Image Resizer 2.1 za Windows 7

Post Postao/la angler » 16 tra 2013, 07:24

besko je napisao/la: on napravi u istom folderu fajl sa istim imenom samo doda u zagradi (Small), (Medium) ili (Large)...
Ovo mi se posebno svidja. Aferim Besko.

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: SOFTWARE - Image Resizer 2.1 za Windows 7

Post Postao/la rusko » 16 tra 2013, 09:10

Ima li verzija za Mac?
slika slika

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: SOFTWARE - Image Resizer 2.1 za Windows 7

Post Postao/la Seha » 16 tra 2013, 10:04

Imas li aktivacijski kod za Microsoft Oficce 2010 :135: Bas mi treba, bez njega nista nemerem
slika


Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: SOFTWARE - Image Resizer 2.1 za Windows 7

Post Postao/la Clavis » 16 tra 2013, 11:47

Ja sam tu 2010 malo ko i koristio, i onda aktivacija istekla, pa opet pokreći aktivator. Vratim na 2007. nemam se vremena muštrati sa tim malverzacijama, bitno mi je da mogu otvoriti novi xml format dokumenata.... Nego kontam se učiti već Open Office-u, jer Microsoft svoj seli u "oblake"....

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Računari, programi, igrice, ostala tehnologija”