Ljudskom idiotluku nikad kraja

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ljudskom idiotluku nikad kraja

Post Postao/la senad » 09 sij 2011, 23:05

Taman kad pomislim da je ljudska rasa dosegla dno, pojavi se nešto novo, pa se pitam šta će nam biti dno.
Vijest koju sam upravo nasao:

Novi brutalni fetiš u Kini

Organizacije za zaštitu prava životinja vrlo su zabrinute zbog novog fetiša koji prijeti da osvoji najmnogoljudniju zemlju na svijetu! Naime, snimci mladih, atraktivnih djevojaka koje se igraju s malenim zečevima, a zatim ih nemilosrdno zdrobe, postali su pravi hit u Kini.

Na snimcima prikazane su nasmijane djevojke koje se igraju i maze sa zečevima, da bi ih potom na najužasnije načine usmrtile, na primjer sjednuvši na njih!

Crush fetišistima, kako su nazvani ljubitelji ovakvih klipova, zanimljivo je da se u krupnom planu pokaže mrtvi zec, tako da mogu “uživati” u prizoru! Nažalost, trend je postao toliko raširen da su se u iste svrhe počele upotrebljavati i druge malene životinje – mačke npr.

Kako ovakva brutalna “igra” izgleda možete vidjeti na priloženim fotografijama. Upozoravamo vas da su fotografije brutalne!

Užas!


slika

slika

slika

slika

#&%$#%#&%$%#&"&#%$ mater "#$&%(#("&& sve što ih okoti i napravi vake %&$%#&"YX&$% i #$#/&$# njih sve skupa
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ljudskom idiotluku nikad kraja

Post Postao/la Kovach » 10 sij 2011, 18:32

E da mi je samo znati sta je raduje i kakav je gust da ubije jadnog zeca. Ja, a nadam se i sav normalan svijet (ako sam i ja normalan ko ce to znati) ako nesto radim onda je to iz gusta ili sto me to ispunjava radoscu, blagostanjem, odmara dusu i um, a ovo ? Vela havle pa eto ti!! Bolje joj je da je sjela na K.... ljepse bi joj bilo, dabogda crkla!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Aktuelne vijesti iz medija”