Montana i turizam

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

edoA
Prava Štela
Postovi:134
Pridružen/a:03 kol 2011, 13:07
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Montana i turizam

Post Postao/la edoA » 14 pro 2011, 17:04

Eh rusko, sto me sa ovim video nesto raztuzi...
Valjda zato sto je istina, sto je tuzna i kobna stvarnost.

Sto covjeku ulovise pribor, dok on lovi somcinu, tu sam bez rijeci... :?
Valjda, nesto se konatm, neimastina rusi moralne vrijednost.
Haj tu budi pametan.


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Montana i turizam

Post Postao/la angler » 14 pro 2011, 17:48

Ne znam ni koliko puta sam usao u ovu temu i sve ko nesto napisem za one lopove...i ne samo lopove vec bi se tu mogla pogolema diagnoza napraviti...pa izbrisem i sve tako. Nekako nemam dovoljno rijeci i uvjek se svede na jedno i jedini lijek...kojom si rukom ukr'o...hajd' je stavi 'vamo <drva>

blinkeras
Prava Štela
Postovi:154
Pridružen/a:28 ruj 2011, 19:16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Montana i turizam

Post Postao/la blinkeras » 14 pro 2011, 18:09

posto procita ovo a zao mi je pravo de nek zlaja il aldin pogledaju na pik.ba postavljena su nekakva juce dvoja klijesta visenamjenska kod covjeka na profilu popic tihor a u rubrici kamp i oprema mozda su to ta pozdrav

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Montana i turizam

Post Postao/la montana » 15 pro 2011, 01:58

Bijedno, nista drugo reci. Bas mi je zao sto se to desilo. Nedavno gledam dole svak' svakog opuzuje za "kradju organa" za vrijeme zadnjih nekoliko pljackaskih ratova. Nesto sumnjam da se to zaista desilo, jer sam bio dole u ratu i nisam cuo da je nadjen neko bez oragna, a da ga nije raznijelo stagod minsko-explozivno. Medjutim, vise bi me brinulo da je to samo plod maste, jer tada nedvojbeno znam da tamo postoji neko ko o tome masta, ko bi to uradio kad bi mu se pruzila prilika ili kad bi znao kome to prodati.

Danas alat, sutra bubreg... mislim da je angler u pravu. Da mi njemu ipak "sjecnemo" ruku, onako preventivno?
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Montana i turizam

Post Postao/la tommylee » 12 svi 2014, 09:00

Prvi kamen spoticanja u našem turizmu je ekologija.U stvari pretjerano zagađenje voda i okoliša.
Lično sam se razočarao na Ribinku kada sam vidjeo kanalizacionu cjev kako se izliva direknto u korito!


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Montana i turizam

Post Postao/la rusko » 12 svi 2014, 17:49

Nije Tommy… prvi kamen spoticanja je bezobrazan narod…

nece cijev sama u vodu ;-)
slika slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Aktuelne vijesti iz medija”