Prsa u prsa!

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Prsa u prsa!

Post Postao/la svirac » 13 ožu 2007, 11:00

Danas sam vodio pravu bitku sa masinama ... ko u Terminatoru je*ote!! Ne mogu stic' da pobrisem lazne korisnike i komentare sa linkovima na viruse!! Kako ih brisem, novi se pojavljuju!!

slika
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")


Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 13 ožu 2007, 21:33

BRAVO SVIRAC ;
DRAGO MI JE DA SI POBJEDIO SAMO TAKO NE DAJ IM NITI JEDNU SANSU . :wink:








BISTRO OD ZANDERA!
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Avatar
SANDOKAN
Početnik
Postovi:12
Pridružen/a:08 lis 2006, 15:27
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la SANDOKAN » 14 ožu 2007, 00:06

ZAJEDNO SMO JACI EVO I JA IH SIBAM PRACKOM I KOBROM. :wink:

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 14 ožu 2007, 08:40

Zajedno smo skupa :D
Par puta mi se desi da vidim "vironosu" na nekoj temi i dok dodjem do posta nestane!? Vratim se na pocetak kad u dnu stoji Svirac :? Brz je ko Dock Holidey :wink:
Treba ih be(j)zbolnom palicom :twisted:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”