podmladak pastrmke u jednoj maloj rijeci

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: podmladak pastrmke u jednoj maloj rijeci

Post Postao/la rusko » 10 sij 2010, 13:28

Koliko sam shvatio u pitanju su trakice, par komada, drzis ih u vodi neko vrijeme i ocitas rezultat...

Donijece mi on dva paketa, jedan cu dati starom da ispita bunar na vikendici, a drugi ti mogu poslati pa probaj... nije zgorega ispitati.
slika slika


Avatar
haso ribar
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:04 sij 2010, 20:18
Lokacija:DOBOJ ISTOK,SPREČA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: podmladak pastrmke u jednoj maloj rijeci

Post Postao/la haso ribar » 10 sij 2010, 17:30

muhamed je moj rođak,a narode šta mislite za ovaj plan <avion>

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: podmladak pastrmke u jednoj maloj rijeci

Post Postao/la senad » 08 ožu 2010, 15:28

rusko je napisao/la:Koliko sam shvatio u pitanju su trakice, par komada, drzis ih u vodi neko vrijeme i ocitas rezultat...

Donijece mi on dva paketa, jedan cu dati starom da ispita bunar na vikendici, a drugi ti mogu poslati pa probaj... nije zgorega ispitati.
Evo, "nafatah" neke što rade u ovoj veterinarskoj stanici, kažu 63 KM je test na svaki pojedinačni metal.
Čekaće test na neka bolja vremena.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: podmladak pastrmke u jednoj maloj rijeci

Post Postao/la Seha » 09 ožu 2010, 14:42

Ovo jezero je fantazija samo ti teski metali mogu biti problem kako neko napisa sa razmnozavanjem riba.. Slicna situacija je je i sa onim malim kopovima Sicki.. Interesantno riba lijepo napreduje ali saranima nikako neuspijeva mrijest. Somovi babuska i ostalo sve za 10 ali saranima nikako. Nigdje nisam mogao procitati koji bi trebao biti razlog ali fakat ima nesto sto im smeta.
Ova voda (zatvoreni tip) je idealna i za velikoustog grgeca. To bi bila prva voda u BiH da ima i tu atraktivnu riblju vrstu.. Samo gdje i kako je nabaviti.?
slika

Avatar
labud
Pravo piskaralo
Postovi:342
Pridružen/a:14 sij 2008, 00:33
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: podmladak pastrmke u jednoj maloj rijeci

Post Postao/la labud » 11 kol 2010, 17:40

I sta bi sa jezerom ? Gdje je ovo jezero nisam procitao ?


Avatar
mekousna
Prava Štela
Postovi:130
Pridružen/a:11 kol 2009, 22:14
Lokacija:rijeka Neretva
Kontakt:

Re: podmladak pastrmke u jednoj maloj rijeci

Post Postao/la mekousna » 11 kol 2010, 18:40

haso ribar je napisao/la:muhamed je moj rođak,a narode šta mislite za ovaj plan <avion>
Da si bliže, poslao bih ti desetak- dvadeset komada sitnog lipljena da pustiš u tu vašu vodu, nikad se ne zna šta se može dobro primiti od ribe. Bistro.
List niz vodu, riba uz vodu. [ www.mekousna-konjic.tk ]

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”