Niposto ne dirati ....

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:
Re: Niposto ne dirati ....

Post Postao/la angler » 09 vel 2010, 05:09

Jednu godinu koristio Norton i jedva ga se kutarisah. Gusio comp.
Sad koristim AVG i to djabaleski. Nemam nikakvih problema. :wink:


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Niposto ne dirati ....

Post Postao/la Seha » 09 vel 2010, 14:54

angler je napisao/la:Jednu godinu koristio Norton i jedva ga se kutarisah. Gusio comp.
Sad koristim AVG i to djabaleski. Nemam nikakvih problema. :wink:
AVG odma brisi i instaliraj sebi Bitdefender.. Instaliraj trial verziju pa nakon mijesec ubaci kljuceve koje imas na you tube ;)
I kod mene je bio jedno vrijeme AVG i mali mi rekao skidaj navuces 100 baja u komp sa njim.
slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Niposto ne dirati ....

Post Postao/la angler » 09 vel 2010, 21:20

Evo rodjak ja te poslusah. <titinpionir>
Kolega vec duze vrijeme koristi AVG i do sad nije imao problema pa sam i ja instalisao tu djidju. Odusevio me jer je otkrio tonu crvica koje *ebeni Norton nije vidio a licenciran. Onda sam strovalio kompletan comp kao da je taze iz granapa i fercera ko pravi. Sad sam zgulio Bitdefender pa da vidim kako fercera.

Avatar
lemi63
Štela
Postovi:99
Pridružen/a:29 kol 2006, 21:37
Lokacija:holland
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Niposto ne dirati ....

Post Postao/la lemi63 » 01 tra 2010, 21:24

angler je napisao/la:Evo rodjak ja te poslusah. <titinpionir>
Kolega vec duze vrijeme koristi AVG i do sad nije imao problema pa sam i ja instalisao tu djidju. Odusevio me jer je otkrio tonu crvica koje *ebeni Norton nije vidio a licenciran. Onda sam strovalio kompletan comp kao da je taze iz granapa i fercera ko pravi. Sad sam zgulio Bitdefender pa da vidim kako fercera.
Sto manji antivirus program to bolje,imao sam kamaru tvz jacih antivirus programa no,AVG je zakon.

Naravno i Windows Defender radi ko doksa,bar kod mene.
priroda nam daje mnogo,uzvratimo joj bar malo

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”