Škobalj 2013

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Zaključano [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
šore
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:11 sij 2013, 18:18
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Škobalj 2013

Post Postao/la šore » 30 pro 2013, 21:12

Bistro
Pošto se javljam iz Zenice i kraj je decembra interesuje me konkretno lov škobalja na plovak u ovim hladnim danima,ide li se u ribolov na što se hvata,gdje lovite škobalja i jeli mu vrijeme.Ja nekako uživam u lovu,moram priznat nisam čest ali je užitak j.bo sex :grin:
Pošto vidim da na nema otvorenih tema o škobalju pa ako možete napišite vaše aktivnosti i dali je stiglo vrijeme da i ja svoj štap zašiljim i put Bosne.Koji teren koristite itd..


Avatar
mladicakraljica
Piskaralo
Postovi:204
Pridružen/a:18 lip 2012, 17:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: škobalj 2013

Post Postao/la mladicakraljica » 30 pro 2013, 23:10

Moj duze ima toga ovde dosta napisano evo nesto frisko od prije 10-ak dana ,samo malo progiglaj hehehe
viewtopic.php?f=131&t=3417

Zaključano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”