Daiwa Freams 2004

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Zaključano [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Daiwa Freams 2004

Post Postao/la svirac » 29 ruj 2014, 16:33

Prodajem odlicnu masinicu za UL ribolov, Daiwa Freams 2004 (plitka spula). Lovio sam njom povremeno ovo ljeto, dakle stanje 100% tip-top (pomalo sam freak sto se tice odrzavanja). Prodajem je jer sam se namjerio na nesto malo skuplje, pa skupljam pare. Dakle, masinica skoro kao nova. Zimus sam je platio oko 240 KM. Moja cijena je 190 KM.

spec.
tezina 220 gr,
kapacitet spule 100m 0,16
prenos 4,8 : 1
drill 2 kg
lezajevi 4+1
air rotor
oilmag sealed

slika
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")


Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Daiwa Freams 2004

Post Postao/la svirac » 05 lis 2014, 12:20

Moze kljuc.
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")

Zaključano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”