Steta

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
IVAN
Štela
Postovi:78
Pridružen/a:30 lis 2008, 06:17
Lokacija:Kalifornija
Kontakt:
Steta

Post Postao/la IVAN » 25 ruj 2009, 17:33

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZSxK9bhMNj8[/youtube]

Obadva covjeka su bila izbacena iz camca i onda je camac sam furao dok nije udarijo u stjene.
slika


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Steta

Post Postao/la Seha » 26 ruj 2009, 01:23

Bas vala steta makine.. Cudi me da ovi u drugom gliseru nisu pokusali bocno prici, i da neko hrabar uskoci i ugasi motor.
Pardon ja zaboravio da su ameri hrabri samo u filmovima njihove produkcije ;)
slika

IVAN
Štela
Postovi:78
Pridružen/a:30 lis 2008, 06:17
Lokacija:Kalifornija
Kontakt:

Re: Steta

Post Postao/la IVAN » 27 ruj 2009, 08:36

Moguce jeste, ali vrlo opasno posto ima valova i camci idu gore i dole, a posto nije niko bijo u drugom camcu nikad neznas oceli udariti val i skrenuti.
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme i zanimljivosti”