Mirza dobio sina

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Mirza dobio sina

Post Postao/la zajko » 20 lis 2009, 18:14

Mujacic Mirza je napisao/la:Pozdrav i bistro svima.
Kao prvo da se izvinem sto me vec duze nema na stranici.Vratio sam se u bosnu prije dva mjeseca, znate trka frka,supruga trudna obaveza bilo more a interneta u kuci nemam,tako da jos cemam prikljucak ADSL,
UJAGMI MALO VREMENA DA SKOKNEM DO INT.KLUBA I DA SE JAVIM I UVELIKO ZAHVALIM NA CESTITKAMA.
Ama nek bude zdrav i ziv a na njemu ce biti da odluci stace biti sarandzija ,varalicar ili vec sta drugo a na caci je da mu to omoguci.Evo sljedi slika juniora.jos jednom svima od srca hvala na cestitkama i podrsci.
Bgami mirza jarane cestitam i ja jos jednom i tebi i meliki a mali je tvoja orginalna kopija nisam vidio manje dijete da toliko nalikuje jednom od roditelja nek jezdrav i veseo i da mu bog da svu nafaku isrecu ovog svijeta ,naravno i vama dvome .


Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Mirza dobio sina

Post Postao/la Mujacic Mirza » 03 stu 2009, 00:14

Vaganje ulova mog zivota.4,5 kg.U nedostatku adekvatne vage ,posluzila je i ova.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
ČupoCarp
Prava Štela
Postovi:183
Pridružen/a:17 tra 2009, 13:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mirza dobio sina

Post Postao/la ČupoCarp » 03 stu 2009, 00:30

Kako je krenulo mali će na kraju i boile da proba <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> (Mirza,Mirza)
slika

100% CARPING

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Čestitke i pozdravi”