Adnan Osmanagic-Adi

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Adnan Osmanagic-Adi

Post Postao/la enko » 23 pro 2017, 20:26

Danas je nazalost preselila na onaj svijet velika ljudska gromada nas drug Adi.Druzr moj ostaces zauvjek u mome sjecanju i svi oni treuci koje smo proveli zajedno nikada nece izblijediti.Porodici tvojoj zelim sabur i da im Allah dz.s olaksa ovu patnju.Da ti Allah Dz.s podari Dzennet pa se ako Bog da vidimo gore prijatelju moj


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Adnan Osmanagic-Adi

Post Postao/la zlaja » 23 pro 2017, 23:02

Teško je nešto napisati...svi volimo Adija i ovo danas je šok za sve nas...
Bistro ti gore druže

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Adnan Osmanagic-Adi

Post Postao/la montana » 24 pro 2017, 01:10

Vijest k'o grom iz vedra neba... sanjam li ili sam pogresno razumio. Danas smo izgubili velikog druga i covjeka. Nas Adi je bio veliki sanjar, dovoljno jak i snazan da snove pretvori u stvarnost. Da baru nazove jezero i od jezera napravi komadic raja, za nas... i za djecu koja ce iza nas docekivati zore cekajuci trzaj. Izgubio sam druga kojeg sam mogao nazvati iz daljina dalekih i od njega dobiti rijeci utjehe i nade, mrvu optimizma koja me drzala u zivotu u najtezim trenutcima. Otisao je jedan od nas, ponajbolji. Hvala ti brate i bistro!

Molim Allaha dz.s. da ti podari lijepi dzennet i da sabura tvojoj porodici.
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

MirzaM
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:20 svi 2017, 12:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Adnan Osmanagic-Adi

Post Postao/la MirzaM » 24 pro 2017, 12:55

Ja jednostavno nemogu i necu da vjerujem da tako mlad covjek preseli u najboljim godinama .. Jarane da ti Allah dz.s podari dzenet a porodici sabura .. Naredni period ce bit tezak za porodici i prijatelje i ja sam u roku od 5 mjeseci izgubio Oca i mater zivot ide dalje i beskrajna borba ... El Fatiha

Mirza M
ALAS

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Adnan Osmanagic-Adi

Post Postao/la tommylee » 24 pro 2017, 14:40

Neka ti je laka zemlja Adnane!


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Adnan Osmanagic-Adi

Post Postao/la angler » 25 pro 2017, 05:03

Sokirala me vijest prije dva dana o gubitku velikog covjeka, sirokog srca i dobre suse. Rijeci u ovim trenucima, jednostavno nedostaju.
Sjecanja ce ostati i sa uzdahom spomenuti...eh to je bio ljudina!
Zasluzuje da ga upoznaju nove generacije pricom onih sa kojima je drugovao i njegovim imenom jezera "Staraca - Adnan Osmanagic - Adi".
Neka mu Allah DZ.S. podari lijepi Dzenet, a njegovim najblizim sabur.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Adnan Osmanagic-Adi

Post Postao/la Seha » 26 pro 2017, 15:45

slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “In memoriam”