IZLAZAK NA PECANJE

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Adnan Skopljak
Početnik
Postovi:17
Pridružen/a:15 lis 2009, 13:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
IZLAZAK NA PECANJE

Post Postao/la Adnan Skopljak » 13 stu 2009, 22:52

Dosao Mujo na vodu da lovi,i razvukao je stap i poceo zabacivati,a preko puta njega neki covjek isto peca,i Mujo se naostrio pa mijenja mamce al riba kod njega ne grize,a onaj drugi svaki zabacaj vadi po jednu ribu i Mujo se misli..ma na sta li on lovi majka mu stara i odluci ga pitati,pita ga on,kako to da ti svaki zabacaj vadis ribu a ja ni jednog komada a ovaj ce mu na to e vidis druze ja kad idem u ribu,kad se probudim ja skinem gace i vidim na kojoj mi strani stoji moj mali,ako je na lijevoj ja zabacujem na lijevu,ako je na desnoj zabacujem na desnu a utom ce ga Mujo prekinuti,a sta kad stoji pravo e na to ce mu ovaj PA KOJI CES VRAG ONDA ICI U RIBU <idila>


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IZLAZAK NA PECANJE

Post Postao/la Seha » 01 vel 2010, 23:24

Muz i zena odluce otici na odmor, na jezero poznato kao meka i raj za ribolovce.
Suprug obozava u ribolov izaci u cik zore, a njegova zena obozava u miru citati knjige.
Jednog jutra se muz, poslije nekoliko sati ribolova, vratio i odlucio malo drijemnuti, a zena tada odluci sama izvesti camac na jezero premda se na njemu sama i nije najbolje snalazila.
Upali motor i izveze camac na jedno usamljeno mjesto, baci
sidro, izvadi knjigu i nastavi uzivati u tisini citajuci svoju knjigu.

Tuda naiðe ribolovni inspektor u svom camcu, pristane uz zenin camac
i kaze:

- Dobro jutro gospoðo. sta to radite?

- Citam knjigu - odgovori ona (i pomisli: zar to nije ocigledno?)

- Nalazite se na djelu jezera zabranjenom za sportski ribolov - obavijesti je inspektor.

- Zao mi je gospodine, ali ja ne pecam. Ja samo sjedim u camcu i citam knjigu.

- Da, ali u camcu imate sav pribor potreban za pecanje i ¹to se mene tice mogli bi sa pecanjem
otpoceti svakog trenutka. Bit cu primoran povesti Vas do stanice i protiv vas podnijeti prijavu - rece on.

- Ako vi to zaista i uradite onda znajte da cu i ja protiv vas podnijeti prijavu, ali zbog
silovanja
- odgovori mu zena.

- Ali, pa ja vas nisam niti dotaknuo!? - rece inspektor.

- Da, ali vi za to imate sav potreban pribor i sto se mene tice mogli bi sa tim otpoceti
svakog
trenutka...

- Doviðenja gospoðo i uzivajte u ovom lijepom danu... <valjanjeodsmijeha> <idila>
slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: IZLAZAK NA PECANJE

Post Postao/la angler » 13 ožu 2011, 20:27

U Iraku ne pustaj pusku ni kad mases :135:

slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Vicevi, šale, pošalice”