Nova oprema za Krajiški ogranak

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Nova oprema za Krajiški ogranak

Post Postao/la Clavis » 15 svi 2012, 21:12

S obzirom na novonastale vremenske neprilike, krajiški ogranak Bistro BiH zajednice je zadužio novu toplu opremu u vidu Dukserica
i ovim se putem zahvaljuje Centrali na brzoj podršci!

slika
hosting images


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nova oprema za Krajiški ogranak

Post Postao/la Seha » 16 svi 2012, 09:34

Dobra. Kako je ovo proljece krenulo sa snijegom printacemo mi i na dzempere za ljetni ribolov :grin:
slika

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nova oprema za Krajiški ogranak

Post Postao/la Clavis » 16 svi 2012, 11:22

Kad sam naručivao duks sa vezom lik mi reče 20 dana reko do tad ce i ugrijat, kad evo snijeg večeras najavljuju,
znači ekstremno mušičarenje ide ako voda bude ičemu a neće a ne mora ja ima da mlatim!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Vicevi, šale, pošalice”