Udruženje "Bistro BiH"

Informacije o Udruženju, planovima, aktivnostima te kako postati članom.

Moderator/ica:emin

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:
Re: Udruženje "Bistro BiH"

Post Postao/la angler » 16 srp 2010, 00:23

Ja sam za sve prijedloge samo sto mi ne pase vrijeme :cry:


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Udruženje "Bistro BiH"

Post Postao/la montana » 16 srp 2010, 05:07

Mozda kakav video link, samo moras nekako dowloadovati miris cevapa! Vidi Ameri kad nesto slave, prvo napomenu da su u mislima sa onima koji se otisli po zadatku... pa mozemo se i mi tebe sjetiti... <vozdra>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Udruženje "Bistro BiH"

Post Postao/la rusko » 30 srp 2010, 16:12

Bistro narode!

Evo kratko javljanje trenutno sam u Dubrovniku... na žalost prezauzet sam ovdje nekim situacijama pa sumnjam da ću moći do BiH.

Nadam se da se dobro provodite, čujemo se uskoro!
slika slika

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Udruženje "Bistro BiH"

Post Postao/la zlaja » 30 srp 2010, 16:56

Samo se ti odmori,pozdrav druže <titinpionir>

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Udruženje "Bistro BiH"

Post Postao/la angler » 31 srp 2010, 07:30

Pa Rusko druze valjda mases na tom "moretu"? Obraduj nas nekom slikicom :wink:


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Udruženje "Bistro BiH"

Post Postao/la rusko » 01 kol 2010, 11:09

Slabo angler, bio sam jedan dan na pecanju, par cipola, dva brancina i to je to...

A onda se desio nesretan slucaj kod jednog prijatelja pa mu pomazem oko toga, tako da sumnjam da cu naci vremena za pecanje...

Probavao sam neke nove kreacije za morski ribolov, kad se vratim u Svedsku ubacicu slike da vidis, mislim da ce i tebi te muhe valjati.
slika slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Udruženje "Bistro BiH"

Post Postao/la angler » 01 kol 2010, 12:15

Valja Rusko. Sve varijacije na zadatu temu slana voda mi valjaju. Valjda ce se ubosti prava pa da je patentiramo :wink:

Avatar
kenan_sa
Književnik
Postovi:522
Pridružen/a:20 svi 2009, 03:31
Lokacija:Memli strana starog sarajeva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Udruženje "Bistro BiH"

Post Postao/la kenan_sa » 13 kol 2010, 12:05

I ja sam za naravno,i nadam se da če biti nešto od ovoga uskoro.Bavim se ribolovom vec nekih 22-23 god i imam fino iskustvo.Imam i slobodnog vremena,tako da sam spreman za sve sto bi pridonijelo poboljšanju drustva.Pa ako vam zafali jedan clan stupasim se.Naravno ako me ko zeli u drustvu.Pozzz...
slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Udruženje "Bistro BiH"

Post Postao/la angler » 13 kol 2010, 12:45

Ma bujrum Kenane u svako doba. Sto nas je vise to smo bolji i jaci.
Zajedno smo skupa. <championvanja>

A ako zelis u FF klub onda trebas prikaciti u potpis nas grb....to je jedini uslov....
:grin:
Malo sale ne skodi :wink:

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Udruženje "Bistro BiH"

Post Postao/la senad » 13 kol 2010, 14:26

kenan_sa je napisao/la:I ja sam za naravno,i nadam se da če biti nešto od ovoga uskoro.Bavim se ribolovom vec nekih 22-23 god i imam fino iskustvo.Imam i slobodnog vremena,tako da sam spreman za sve sto bi pridonijelo poboljšanju drustva.Pa ako vam zafali jedan clan stupasim se.Naravno ako me ko zeli u drustvu.Pozzz...
Bistro, Keno, a i svi ostali koji bi željeli učlaniti se u Udruženje i uraditi nešto korisno.

Da napišem par informacija o Udruženju ovdje, jer je ova tema vidljiva i gostima i registrovanim članovima na forumu.

Udruženje je registrovano, napravljeni su pečati, a danas smo (maloprije se vratili) Adi i ja predali papirologiiju u poresku upravu, koja će biti završena u srijedu.
U srijedu, idemo otvoriti račune u banci i time bi bilo gotovo sve (barem se nadam) oko papirologije.
Adi će srediti i pripremiti sve što se tiče knjiga/knjigovodstva, evidencije, protokola....

Članstvo u U.G. "Bistro!" je dobrovoljno, i svi koji žele, dovoljno je da se jave ili ovde ili meni na PP, ili na moj e-mail.
Članarina koja je odredjena je simbolična - 10 KM, koja će pomoći da se poplaćaju sve obaveze oko registracije i ostalih troškova formalizacije, a za maloljetnike je članstvo besplatno.

Nakon što otvorimo račune u banci, svako ko može i želi, može i donirati neka sredstva - koliko god, dobro je došlo.

Prvi post u ovoj temi je od 13. novembra 2009. godine kada se "na glas" počelo pričati o osnivanju Udruženja, i namjerno sam ovu temu i ostavio otvorenom/javnom da se vidi kako je sve krenulo.Ovde su napisani i ciljevi Udruženja, a jedan od primarnih je realizacija projekta - Bosansko-hercegovačka ribolovačka revija.

Ideja ne manjka, a nadam se da neće manjkati ni onih koji bi bili spremni i realizovati neke od ideja koje se iskristališu kao korisne.

Prva od tih ideja, koju ćemo pokušati realizovati, je sa djecom iz SOS dječijeg sela iz Sarajeva.

Na forumu ima jedan dio vidljiv samo članovima Udruženja i to morate akceptirati i shvatiti da neke stvari, ipak, moraju ostati "izmedju četiri zida", a sve što se realizuje, biće objavljeno.
Ulaskom u Udruženje postajete punopravan član koji će imati pravo da predlaže i sugeriše, ali i obavezu da pomogne u realizaciji onog što svi članovi Udruženja odrede kao značajan projekat.
Ovim putem pozivam sve vas koji imate htjenja, želje i volje - priključite nam se.
Više glava - više pameti, ali isto tako, što je nakad i potrebnije, više ruku može više posla uraditi.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Udruženje "Bistro BiH"

Post Postao/la hero » 24 kol 2010, 22:32

Svaka cast, od mene puna podrska gdje god treba da se "navali". Daj Boze da bar ovo ide kako treba, da ne bude, ja, ja ja ja pa onda ono balkansko, "joj znas, bla, bla....". Sta god ja mogu pomoci tu sam. NEK NAM JE SRETNO I BISTRO NA CISTIM I RIBOM BOGATIM VODAMA
Bistro BiH NTV Hayat

Avatar
astoraurora
Nobelovac
Postovi:1229
Pridružen/a:04 kol 2008, 23:59
Lokacija:TZ
Kontakt:

Re: Udruženje "Bistro BiH"

Post Postao/la astoraurora » 25 kol 2010, 22:21

Objeručke podržavam i dajem svoju punu podršku jednom ovakvom udruženju, pogotovo što je zamišljeno kao jedinstveno Udruženje za cijelu BiH, bez "ograda", "dijeljenja"....Svaka pohvala i napomena, tu sam kolliko god mogu biti od pomoći, na raspolaganju sam...
FACEBOOK - FeederTeamTZ Astor

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Udruženje "Bistro BiH"

Post Postao/la zlaja » 25 kol 2010, 22:30

Astor dobro nam došao

Avatar
astoraurora
Nobelovac
Postovi:1229
Pridružen/a:04 kol 2008, 23:59
Lokacija:TZ
Kontakt:

Re: Udruženje "Bistro BiH"

Post Postao/la astoraurora » 25 kol 2010, 22:36

HVALA, bolje vas našao dobri ljudi, voljni raditi za dobrobit nam naše jedne i jedine BiH.
Nadam se uskoro nekim aktivnostima, da se pokrenemo s mrtve tačke. Ugrožena su nam rijeke, jezera otpadom, krivolovom, treba djelovati, zajdenički možemo mnogo štošta. Niko nam neće očistiti rijeke i jezera, i pomoći oko uklanjanja ribokradica dok mi sami to ne pokrenemo, validnim i civiliziranim sredstvima i metodama. Tu sam da se jedno nešto konkretno uradi dok ima još nešto ribe u ovom našim vodama....
FACEBOOK - FeederTeamTZ Astor

Avatar
astoraurora
Nobelovac
Postovi:1229
Pridružen/a:04 kol 2008, 23:59
Lokacija:TZ
Kontakt:

Re: Udruženje "Bistro BiH"

Post Postao/la astoraurora » 25 kol 2010, 22:40

Imam jedno pitanje iako je nevezano za forum ovakve vrste. Naime, u mogučnosti sam da svaki dan postam link za Dnevni Avaz i Oslobođenje, pa da raja može sebi skinuti i pročitati. Novine su skenirane u pdf formatu izrazito velike kvalitete. Često sam u prilici da dobijem i Slobodnu Bosnu, RTV Extra, pa i Expres....Ako smatrate da bi bilo dobro da u naku od rubrika to postavim, javite....
FACEBOOK - FeederTeamTZ Astor

Zaključano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “O Udruženju građana "Bistro!"”