Kanui

Mjesto na kojem će naš član Olimp postavljati reportaže sa svojih putešestvija-pohoda rijekama

Moderatori/ce:emin,Olimp

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Kanui

Post Postao/la @ldin » 19 sij 2011, 08:39

slike nisu moje mislim nisam ja slikao , ne sjecam se ko je bio zaduzen te godine za fotke uglavnom je na Krivaji zadnji rafting , čamac je od jednog prijatelja iz Austrije koji tu dodje na godišnji inače se bavi FF ;)
NIje baš ni lagan OVAJ čamac nezam kako bi ga sam nosio ispuhanog dosta je "kabast" ono kad ga smotaš a i velik je , manji model moze da stane u alpiistički ruksak ili ranac od recimo 60l. s tim bi mogao vladati glat , samo bez nekih višednevnih tura jer pored nejga jedva da bi ponio nesto vode sendvič i pribor za ribolov, znači samo ono osnovno .
druga situacija je doći na odredište autom (neko te doveze) a ti čamac ljepo natovariš ko magare i lagano niz vodu ;)
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!


Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Olimpove priče”