Kalifornija

Moderatori/ce:emin,zlaja,angler

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Kalifornija

Post Postao/la Seha » 04 stu 2008, 14:11

Panulanje varalicama mi nije problem jer sam u vise navrata lovio i ulovio.
Znam i za tehniku ribolova iglicom ili drugom ribom koja se stavlja na kraj panule koja je otezana olovnicama ali je nikad nisam licno koristio. Kako ti panulas sa iglicom jel kao i ostali mijestani "na ruku" ili sa stapom ?
Ako lovis sa stapom gdje i kako opteretis predvez sa iglicom i koji oblik olova ti se dobro pokazao.
Vjerovatno bi najefikasnije bilo slepati sa specijalnom troling operemom (utezima koji se spustaju na odredjenu dubinu). Ja ih nisam vidio ni na jednoj brodici na Jadranu osim na onim koji dolaze iz vana u mjesto Jezera na Big Game takmicenje.

Bistro
slika


IVAN
Štela
Postovi:78
Pridružen/a:30 lis 2008, 06:17
Lokacija:Kalifornija
Kontakt:

Re: Kalifornija

Post Postao/la IVAN » 04 stu 2008, 21:28

Ja samo lovim ribu na stap. Olovo sto upotrebljavam za drifting je torpedo. Iglicu ili bilo koju drugu plavu ribu sto upotrebljavam za mamac uvjek zabodem u usta sa udicom. Nacrtat cu ti jos jedan nacin za drifting kasneje.

Torpedo olovo.

slika
slika

IVAN
Štela
Postovi:78
Pridružen/a:30 lis 2008, 06:17
Lokacija:Kalifornija
Kontakt:

Re: Kalifornija

Post Postao/la IVAN » 04 stu 2008, 23:50

slika

slika

Evo kako ces zavezati udicu broj jedan tako da moze da klizi. Ovo ce ti pomoci da namjestis udalj od prve i druge udice zavisnosti duzine mamca

http://www.youtube.com/watch?v=PxPoTzpGi94
slika

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kalifornija

Post Postao/la Seha » 05 stu 2008, 14:28

Hvala na pomoci Ivane. Probamo slijedece ljeto pa javim rezultate!
slika

IVAN
Štela
Postovi:78
Pridružen/a:30 lis 2008, 06:17
Lokacija:Kalifornija
Kontakt:

Re: Kalifornija

Post Postao/la IVAN » 05 stu 2008, 22:03

Nema na cemu.

Bistro
slika


IVAN
Štela
Postovi:78
Pridružen/a:30 lis 2008, 06:17
Lokacija:Kalifornija
Kontakt:

Re: Kalifornija

Post Postao/la IVAN » 13 stu 2008, 09:52

Evo nekoliko ajkula sto je moj prijatelj juce ulovijo.

slika

slika

slika
slika

Avatar
labud
Pravo piskaralo
Postovi:342
Pridružen/a:14 sij 2008, 00:33
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kalifornija

Post Postao/la labud » 13 stu 2008, 09:57

AJKULAAAA
morski pas krezav hahaha

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”