Istreniraj medvjeda

Mjesto na kojem ćete podijeliti vaše ili na netu nađene inovacije i kreacije kako ribolovačkog pribora, tako i svega drugog što smatrate da bi nekome moglo biti od koristi.
Molimo vas da unutar ove kategorije naziv teme bude upravo ono na šta se odnosi post.
Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Istreniraj medvjeda

Post Postao/la rusko » 09 sij 2014, 20:55

Evo za Montyja ako se uputi u ribolov na sjeveru USA:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jmB3KecuS9s[/youtube]
slika slika


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Istreniraj medvjeda

Post Postao/la montana » 11 sij 2014, 03:52

Ovaj kad bi me zaganjao, prije bi bilo da bih ja ovako zaigrao hula-hopa! <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Uradi sam”