CMW, CD, CTS, RST, Harrison...

Sve o priboru koji koriste varaličari

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Mr. Smith
Štela
Postovi:94
Pridružen/a:22 svi 2008, 13:29
Lokacija:Lukavac
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
CMW, CD, CTS, RST, Harrison...

Post Postao/la Mr. Smith » 04 sij 2011, 18:45

Hajde da progovorimo koju i o ovim "gotivnim" stapovima, ne sjecam se da sam procitao ista o njima ovde na forumu. Ponosni vlasnici neka se jave i kazu nam svoje utiske, da li su zadovoljni sa svojim izborom, vrijede li tih novaca... Ja sam kupio jedan CMW neki dan na nevidjeno, a tek za 20tak dana kad stavim ruke na njega znat cu jesam li pogrijesio...


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: CMW, CD, CTS, RST, Harrison...

Post Postao/la zlaja » 05 sij 2011, 02:44

Redom vrhunski spin štapovi,ajde malo napiši kako si kupio štap,kada neko od raje iz BIH poželi sebi kupiti kvalitetniji štap recimo jedan od ovih navedeni firmi a nema uvoznika,to samo ja mislim ko je vani pa da bira...

Avatar
Mr. Smith
Štela
Postovi:94
Pridružen/a:22 svi 2008, 13:29
Lokacija:Lukavac
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: CMW, CD, CTS, RST, Harrison...

Post Postao/la Mr. Smith » 05 sij 2011, 11:29

Ima u okruzenju par servisa koji sklapaju ove stapove ili ih preprodaju vec uradjene, ili da se eventualno pronadju na nekom od foruma sa ovom temom, kao sto sam i ja uradio!

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: CMW, CD, CTS, RST, Harrison...

Post Postao/la angler » 05 sij 2011, 15:47

Osim RST stapova ostali su proizvodjaci blankova ili "custom" stapova. Ako imas posebne zelje onda su to duge prepiske i uplata kaucije, a onda cekanje. Sve u svemu, imati unikatan dobar stap je ugodjaj ali i kosta. Recimo custom CTS musicarac kosta cca 500E.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi i mašinice”